niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Koronawirus. Kilka kolejnych zachorowań w powiecie średzkim

Koronawirus. Kilka kolejnych zachorowań w powiecie średzkim

N, 19.04.2020 19:11

Jak poinformowała dyrektor sanepidu w Środzie Śląskiej Anna Wojtasińska - Żygadło w naszym powiecie potwierdzono trzy kolejne przypadki zachorowań na COVID -19. Chorzy to trzej mężczyźni (jeden w wieku średnim i dwóch w wieku starszym), mieszkańcy gminy Kostomłoty i Miękinia. 

Łącznie w powicie średzkim 11 osób choruje na koronawirusa. 2 zakażenia odnotowano na terenie gminy Środa Śląska, 3 w gminie  Miękinia oraz najwięcej, bo aż 6 w gminie Kostomłoty. 

Obecnie w sumie wykonano 218 testów, 175 osób jest w kwarantannie, 459 ją zakończyło, a  nadzorem epidemiologicznym objętych jest 57 osób.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne
powrót na górę
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 9 minut temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? godzinę temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Panie Ruciński jak pan nie wie o przykre. Połowa lamp na drodze koło basenu nie swieci podobnie co najmniej... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM