Kradną paliwo i elementy karoserii samochodowych!

Kradną paliwo i elementy karoserii samochodowych!

10.01. 2019

Firmy z branży motoryzacyjnej, szczególnie transportowe i zakłady mechaniczne działające na terenie powiatu średzkiego, powinny mieć się na baczności.

Jak informuje policja, na przełomie grudnia 2018 r. i stycznia 2019 r. na naszym terenie odnotowano kilka zdarzeń dot. uszkodzeń zbiorników paliwa w pojazdach, kradzieży paliwa i sprzętu.

Sytuację taką na portalu społecznościowym opisał właściciel zakładu mechanicznego w Środzie Śląskiej: - UWAGA! 12.12.2018 r. od godziny 22.00 do 22.50 grasował złodziej po mojej firmie. Nakradł paliwa, uszkodził zbiorniki, nakradł innego sprzętu. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę proszę o kontakt z Policją w Środzie Śląskiej.

Ostatnio, 6 stycznia, Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej powiadomiono o kradzieży elementów karoserii z dwóch pojazdów ciężarowych zaparkowanych na terenie jednej z firm. To zdarzenie opisywaliśmy niedawno: https://www.roland-gazeta.pl/uwaga/wszystkie-kategorie/zlodziejska-szajka-grasuje-na-naszym-terenie

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

(red) / fot. rb

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Milicja w srodzie slaskiej niech sie lepiej nie osmiesza,ten komediosariat dawno winien byc zlikwidowany a wiekszosc wyprowadzona w kajdankach! Banda leni,nierobow,kretaczy!!!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację