piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna Juliana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe_pl [PC]


KRWIOBUS w HMT Polska w Komornikach
1 sierpnia na terenie firmy HMT Polska zaparkował mobilny punkt poboru krwi tzw. Krwiobus. Wydarzenie to okazało się dużym sukcesem.

Do punktu oddania krwi,  od samego początku akcji ustawiły się długie kolejki chętnych. Co ważne, ponad połowa oddających krew zrobiła to po raz pierwszy. Krew oddać mogli nie tylko pracownicy firmy HMT, ale także firm okolicznych oraz mieszkańcy powiatu. Akcję poprzedziła krótka kampania informacyjna. Chętnych zgłosiło się tak wielu,  że ze względu na ograniczenia czasowe nie wszyscy mogli oddać krew.

- Bardzo cieszy mnie tak duża frekwencja. Pokazuje to tylko, iż takie akcje są bardzo potrzebne. Zgłosiło się bardzo wielu naszych pracowników i z ogromną radością przyjmuję fakt, że tak wielu zdecydowało się to zrobić po raz pierwszy. Od początku powstania klubu Honorowych Dawców Krwi, firma aktywnie wspiera działania klubu „Puls HMT”.  Myślę, iż w kolejnym roku zorganizujemy ponownie taką akcję, gdyż jak widać takie jest zapotrzebowanie mieszkańców. Jako pracodawca  pierwszego wyboru zawsze staramy się być blisko mieszkańców  – mówi Radosław Dąbrowski, członek zarządu HMT Polska. 

Za sprawną organizację wydarzenia, za które na swojej stronie internetowej już podziękowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wrocławia,   odpowiada Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Puls HMT”

- W imieniu organizatorów składam serdeczne podziękowania za pomoc w jej rozpropagowaniu wśród firm naszej strefy oraz szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na apel i chcieli oraz oddali krew, najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi . W akcji wzięły udział 62 osoby, a krew oddało  33 z nich. To dzięki państwa wsparciu pobrano 14850 ml tego cennego płynu, co  w tym najtrudniejszym okresie jakim są wakacje, jest szczególnie na wagę złota  i pomoże zabezpieczyć potrzeby szpitali  z regionu. Wydarzenie  zakończyło się pełnym sukcesem, co dodatkowo motywuje nasz klub do podobnych działań w przyszłości - podkreśla Tomasz Wojnar, prezes klubu honorowych dawców krwi PCK „Puls HMT”.

Obecnie firma HMT rozbudowuje swój zakład w Komornikach, więc jest szansa, że w przyszłym roku więcej pracowników zgłosi się do oddania krwi.

(mpr)

  • Greg powiedział(a) Więcej
    Rząd nie ma swoich pieniędzy. Rozdaje im nasze pieniądze... 41 minut temu.
  • Ełro powiedział(a) Więcej
    uuuu uuu uu spocisz się. 54 minut temu
  • Szymborska powiedział(a) Więcej
    Nawet Wiktor uciekł do Miękini do Gregorczyna. godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …