Kto otrzymuje zaproszenie na występ Neo-Nówki? Ogłaszamy!

Kto otrzymuje zaproszenie na występ Neo-Nówki? Ogłaszamy!

16.11. 2018

Miło nam poinformować, kto z Państwa otrzymuje zaproszenie na występ Kabaretu Neo-Nówka, który odbędzie się 7 grudnia br. w Brzegu Dolnym.

Odpowiedzi na pytanie: Który z członków kabaretu jest mieszkańcem powiatu średzkiego, a dokładnie Lutyni? - przyszło bardzo dużo i wszystkie były prawidłowe! Jednak możemy przekazać tylko dwa podwójne zaproszenia, a otrzymują je: Pan Bartłomiej z Lipnicy i Pan Józef z Malczyc. Gratulujemy!

"Wejściówki" można odebrać w siedzibie naszej redakcji (Środa Śląska, pl. Wolności 38/40/8) od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17. Zapraszamy!

Osoby, którym nie udało się zdobyć darmowych zaproszeń, zachęcamy do zakupu biletów. Warto, bo  Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Na scenie wystąpi również zespół Żarówki.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn.

Termin i miejsce: 7 grudnia br., godz. 20.30, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Wilczej 8, Brzeg Dolny.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Ceny biletów to: 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP).

Bilety można nabyć w hali widowiskowo-sportowej, przy ul. Wilczej 8 w Brzegu Dolnym lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel.: 41 361-80-47

POLECAMY!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

(red) / fot. Agencja Artystyczna "Joanna"

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację