wtorek 11.05.2021

Imieniny: Igi Ignacego

KULTURA #zostanwdomu to nic nie kosztuje

KULTURA #zostanwdomu to nic nie kosztuje

Pt, 27.03.2020 17:45

Razem przeciwko koronawirusowi! W powstrzymaniu epidemii najważniejsze jest unikanie zbędnego wychodzenia z domu. Dlatego też, zebraliśmy dla Was listę rozrywek online, za darmo? Tak, za darmo! 

Kino Świat (Kino Świat VOD

Kino polskie i zagraniczne, wysokobudżetowe hity i produkcje nagradzane na festiwalach. Filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Najlepsze kino od A do Z. Wszystko legalnie i za darmo.

 

TVP VOD (vod.tvp.pl)

Teatr Telewizji udostępnia swoje archiwa za darmo. Znajdziecie tam wszystkie spektakle emitowane w TVP.

Zwiastun:

Uwaga, to jest materiał archiwalny ;) a nie zapowiedź kolejnego spektaklu w najbliższy poniedziałek.

 

Zostań w domu z Ninateką (ninateka.pl)

Kino, teatr oraz muzeum za darmo i bez wychodzenia z domu? Codziennie o godz. 20.00 na stronie głównej ninateka.pl odbywają się pokazy specjalne wybranych przez nas fabuł, dokumentów i spektakli. Wśród propozycji sporo tytułów, które po raz pierwszy będą pokazywane na naszej stronie. W piątek gratka dla wielbicieli Janusza Gajosa: spekatkl „Opowieści Hollywoodu” w reżyserii Kazimierza Kutza to jedna z najwybitniejszych roli aktora. Zapraszamy!

 

Teatr Ludowy (ludowy.pl)

Najbliższe spektakle online:

Rewizor. Będzie wojna!" – 28.03 i 2.04 godz. 19.00
"Syn Smoka" – 31.03 godz. 11.00

 

Wrocławski Teatr Pantomimy (pantomima.wroc.pl)

Zgodnie z kwietniowym repertuarem Wrocławski Teatr Pantomimy w dniach 3-5 kwietnia miał zagrać na Scenie na Świebodzkim Pustkę. Pustynię. Nic. w reżyserii Leszka Bzdyla. Przedstawienie będzie można jednak zobaczyć, tyle że na kanale YouTube – PantomimaWroc.

 

Teatr Wielki Opera Narodowa (vod.teatrwielki.pl)

W serwisie VOD Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Oglądaj za darmo wysokiej jakości materiały video w trybie live lub on demand.

CARMEN (28, 31 MARCA, 2 KWIETNIA, GODZ. 19.00)

Do oglądnięcia również: TOSCA  /  LEGENDA BAŁTYKU  /  HALKA (WILEŃSKA)  /  MĄŻ I ŻONA  /  STRASZNY DWÓR (AUDIODESKRYPCJA)  /  STRASZNY DWÓR  /  FLIS  /  PRZYPOWIEŚĆ SARMACKA  /  PARIA (TEATR WIELKI W POZNANIU)  /  HALKA (TEATR WIELKI W POZNANIU)

 

 

Kutura kulturą ale warto by oglądnąść jakieś show!

Metallica udostępnia koncerty online! (oficjalny kanał YouTube zespołu)

"W czasach, gdy musimy zostać w domu, brakuje nam muzyki na żywo. Dlatego chcemy przypomnieć sobie nasze ulubione występy i przeżyć je z Wami jeszcze raz w odpowiedniej odległości. Nie chcemy zabrzmieć banalnie, ale teraz tkwimy w tym wszystkim razem bardziej niż kiedykolwiek i powinniśmy zostać w kontakcie, żeby to jakoś przetrwać. Dlatego wprowadzamy serię transmisji koncertów Metalliki, które możecie zobaczyć prosto z kanapy! " 

 

Ostatni stream (24.03.2020r.) to Live at Slane Castle (Meath, Ireland - June 8, 2019)

 

Kilka kkncertów z naszych stron ;)

... i wiele innych na kanale YT TVi ROLAND.

 

 

[aktualizacje]

Centrum Sztuki WRO (wrocenter.pl)

W czasach kwarantany prowadzi pokazy internetowe. Pierwsza polska instytucja, działająca na przecięciu sztuki współczesnej, mediów i komunikacji.Realizujemy autorski program wystawienniczy, edukacyjny, badawczy, wydawniczy, eksperymentując z narzędziami i sposobami pracy twórczej i organizatorskiej.Efektami tych działań są polskie i międzynarodowe projekty wykorzystujące kreatywny potencjał nowych technologii w sferze innowacyjnych relacji obrazu, dźwięku, percepcji – w kontekście sztuki współczesnej, jak i szerszej refleksji kulturowej.Nasz program kierujemy do szerokiej publiczności ciekawej nowego języka sztuki.Centrum Sztuki WRO, w zasadniczej części finansowane ze środów samorządowych i źródeł publicznych, jest instytucją niezależną, o statusie Organizacji Pożytku Publicznego.

 

 

Znacie więcej "kulturalnych" stron? Możecie się podzielić adresem, np. w komentarzach.

 

(KDK), fot. Pixabay

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
powrót na górę
 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Ruciński kłamie i manipuluje jak zawsze. Jakie... 4 godziny temu.
 • Po prąd powiedział(a) Więcej
  Gosciu, Pan Matyi jak nazywasz pełniącego funkcje... 5 godzin temu.
 • Tester powiedział(a) Więcej
  Fajna ta nowa umowa na odbiór odpadów. Taka... 6 godzin temu.
 • Mieszkanka powiedział(a) Więcej
  Moim zdaniem to w Środzie Śląskiej to dopiero syf... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

04.05.2021 08:15 wrote:

POSZUKUJĘ i KUPUJĘ - poniemieckie STAROCIE - A N T Y K I - PRZEDWOJENNE oraz STARSZE za GOTÓWKĘ -!- Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Dom…

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…