niedziela 23.02.2020

Imieniny: Romany Damiana

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu – sprawdzony pomysł na prezent!

Loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu – sprawdzony pomysł na prezent!

Chcesz podarować prezent jedyny w swoim rodzaju? W takim przypadku wybierz loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

Dzisiaj coraz więcej osób zamiast wręczania zwykłych prezentów rzeczowych decyduje się na te, które niosą ze sobą niezapomniane przeżycia. Może być to wycieczka do malowniczego zakątka, rozwijający kurs czy też przejażdżka drogim, luksusowym samochodem. Kapitalnym pomysłem będzie również tunel aerodynamiczny, w którym można poczuć się jak ptak!

Czym dokładnie są tunele aerodynamiczne? Kto może w nich latać? Ile kosztuje lot w aerotunelu? Sprawdź teraz!

Tunel aerodynamiczny – symulator spadania w przestworzach

Tunele aerodynamiczne posiadają kilka zastosowań. Poza tworzeniem optymalnych warunków do badań aerodynamiki służą one również jako miejsce do prowadzenia lotów. Pionowy tunel aerodynamiczny pozwala na uniesienie się w powietrze i daje efekt podobny do swobodnego spadania w przestworzach.

Dotychczas swobodnego spadania można było wypróbować tylko podczas skoków spadochronowych. Teraz to możliwe także w tunelu aerodynamicznym. Znajdujące się w nim wentylatory są w stanie rozpędzić strugi powietrza do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę, aby podnieść w górę znajdującą się w środku osobę.

Loty w tunelach aerodynamicznych są obecnie wybierane zarówno przez profesjonalnych skoczków spadochronowych i osoby podczas szkoleń spadochronowych, by poszerzyć swoje umiejętności, jak również przez tych, którzy po prostu poszukują dobrej zabawy.

Dzisiaj z lotów w aerotunelach można korzystać także w Polsce – są one dostępne między innymi pod Wrocławiem, w miejscowości Sobótka, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych tunelu aerodynamicznych Profly.

Lot w tunelu aerodynamicznym – także na prezent!

Ze względu na fakt, że do lotu w tunelu aerodynamicznym nie potrzeba żadnych szczególnych przygotowań, to propozycja dla każdego, kto chciałby przeżyć coś niezwykłego i poczuć buzującą adrenalinę.

Tunel aerodynamiczny może być też kapitalnym pomysłem na prezent, na przykład na urodziny, na rocznicę czy też na wesele. Loty w aerotunelach chętnie wybierane są także jako podarunek na wieczór kawalerski czy panieński.

Do wzięcia udziału w locie nie potrzeba żadnych specjalnych przygotowań, na przykład długich szkoleń, treningów czy też badań lekarskich. Loty nie posiadają także ograniczeń wiekowych, dlatego będą doskonałe zarówno dla młodszych, jak i starszych osób.

Jeśli zamierzamy podarować w lot w aerotunelu, najlepiej zdecydować się na zakupienie vouchera upominkowego. To zaproszenie upoważniające do wzięcia udziału w locie. Obdarowana nim osoba może samodzielnie wybrać interesujący ją termin – ma na to rok od momentu kupna vouchera. Voucher można kupić na miejscu albo przez internet.

Ile zapłacimy za prezent w postaci lotu w aerotunelu?

Jeśli chcemy podarować komuś niecodzienny prezent, loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu mogą być strzałem w dziesiątkę! Ile trzeba będzie zapłacić za taki właśnie podarunek?

Za lot w aerotunelu znajdującym się w Sobótce pod Wrocławiem trzeba zapłacić 249 złotych, natomiast dla osoby poniżej 16. roku życia – 219 złotych. Standardowy czas trwania lotu to 3 minuty. Możemy również zdecydować się na wykupienie dłuższych lotów lub specjalnych pakietów dla większej liczby osób – sprawdzą się świetnie dla rodziny czy dla grupy znajomych.

Dokładne informacje dotyczące oferty tunelu aerodynamicznego Profly znajdującego się pod Wrocławiem można znaleźć na stronie internetowej: wroclaw.profly.pl. Zapraszamy!

(mpr)

 

 
allago reklama kino Obszar roboczy 1

stihl

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

taxi stas

drewno kominkowe

0001

Serwis

handlo trans

 

hydrotech do gazety nowa reklama

panele 5kw

komnet internet

zuk baner