poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

2 gitary, 2 głosy i 1000 historii! – Koncert w GOK Malczyce

2 gitary, 2 głosy i 1000 historii! – Koncert w GOK Malczyce

N, 01.12.2019 16:51

13 grudnia br. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach odbędzie się koncert zespołu S&B.Dwa męskie głosy śpiewające w harmonii to rzadkość! Tę lukę w polskiej muzyce wypełnia S&B - duet gitarzystów akustycznych, który można podsumować słowami "2 gitary, 2 głosy i 1000 historii". Grupa kontynuuje tradycje rozpoczęte pod szyldem Sam & Bart.- Gramy piosenki, które możecie już znać, ale też proponujemy zupełnie nowe kompozycje. Zawsze na dwie gitary i dwa różne męskie głosy  – piszą o sobie w mediach społecznościowych.

Wystąpili dotąd m.in. na festiwalach: Spring Break, Zgrzytowisko, Songwriter Łódź Festival czy Slot Art. Występy wywołały opinie, że w Polsce objawili się Kings of convieniece czy Simon & Garfunkel. Czy tak jest faktycznie? Możecie się przekonać już wkrótce na koncercie w Malczycach.

Wstęp wolny. Polecamy!

(kb)
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 4 godziny temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 5 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 6 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 6 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 6 godzin temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM