Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wójt Gminy Malczyce zaprasza do wypełnienia geoankiety

Wójt Gminy Malczyce zaprasza do wypełnienia geoankiety

29.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W związku z przystąpieniem Gminy Malczyce do projektu grantowego pn. „Wspólna Przestrzeń – partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 

zapraszamy do wypełnienia geoankiety, która znajduje się poniżej:

https://www.geoankieta.sendzimir.org.pl/questionnaire/malczyce/

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania, nad którym pracujemy wyznaczać będzie kierunki zagospodarowania terenu całej gminy w dziedzinach takich jak: środowisko przyrodnicze, komunikacja, czy zabudowa mieszkaniowa.

Wypełniając ankietę, mogą Państwo wypowiedzieć się na temat ważnych kierunków rozwoju Gminy i przedstawić swoje pomysły służące poprawie jakości życia w sąsiedztwie Państwa miejsca zamieszkania.

Kwestionariusz konsultacyjny zawiera mapę, na której możecie Państwo nanosić informacje dotyczące różnych miejsc na terenie gminy. Takie rozwiązanie pozwoli projektantom Studium na poznanie Państwa preferencji i postrzegania przestrzeni naszej gminy. W geoankiecie zapytamy Państwa o takie kwestie jak — energetyka odnawialna, rozwój zabudowy, czy też estetyka przestrzeni.

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 20 minut. Raport z wynikami geoankiety oraz informacje na temat konsultacji społecznych dostępne będą na stronie www.malczyce.wroc.pl

Wypełnienie geoankiety nie jest równoznaczne ze złożeniem formalnego wniosku do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. W razie pytań i problemów z wypełnieniem geoankiety prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do udziału w konsultacjach,
Piotr Frankowski
wójt Gminy Malczyce

logotyp rpo

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację