poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Gmina Malczyce chce powołać Spółdzielnię Socjalną

Gmina Malczyce chce powołać Spółdzielnię Socjalną

Śr, 25.09.2019 11:53

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób wykluczonych społecznie oraz  integracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych społeczną marginalizacją, gmina Malczyce podejmuje kroki powołania Spółdzielni Socjalnej.Spółdzielnie socjalne są formą przedsiębiorczości nie nastawioną na osiąganie zysku, realizującą idee ekonomii społecznej. Planuje się, aby głównym obszarem działalności malczyckiej spółdzielni socjalnej były usługi komunalne na terenie gminy Malczyce i wąski zakres prac biurowych: utrzymanie czystości i porządku, dbanie o zieleń i inne usługi o charakterze porządkowym. Gmina Malczyce będzie głównym zleceniodawcą spółdzielni.

Ideą utworzenia spółdzielni jest zaangażowanie i stworzenie miejsc pracy dla osób bezrobotnych, z niepełnosprawnościami, zagrożonych wykluczeniem społecznym lub wykluczonych społecznie, mających, z różnych przyczyn, trudności w odnalezieniu się na rynku pracy.

Zapraszamy osoby chętne do współpracy do składania swoich ofert wraz z opisem własnego profilu i danymi kontaktowymi w sekretariacie Urzędu Gminy Malczyce ul. Traugutta 15 Malczyce do dnia 9 października 2019 r.

Profil kandydata w naborze pracowników do spółdzielni socjalnejwięcej załącznik

Gmina Malczyce
powrót na górę
 • JURI BOJKA powiedział(a) Więcej
  bardzo zabawne jest to co pisowcy robią z ludźmi powiedzmy w jaki sposób nas tresują szalika nie możesz... 31 minut temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.Wojtka rownież czytam i osobiscie znam-dobrze jest miec szerokie spektrum zainteresowan. 2 godziny temu.
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 10 godzin temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 10 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 12 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 12 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM