niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Kolizja z sarną. Poszkodowani - kierowca i dziecko

Kolizja z sarną. Poszkodowani - kierowca i dziecko

Pt, 08.05.2020 21:01

Do kolizji z dzikim zwierzęciem doszło wczoraj, chwilę po północy, na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Rusko w gminie Malczyce.Samochód dostawczy marki Fiat Ducato najechał na sarnę, która wybiegła na drogę, po czym "wpadł" na pobliskie pole, gdzie uderzył w słup reklamowy. Autem podróżował kierowca i ok. 9-letnie dziecko.

- Osoby poszkodowane nie mogły opuścić pojazdu samodzielnie z powodu zatrzaśniętych drzwi. Mężczyzna doznał urazu kończyny górnej, a dziecko posiadało liczne otarcia i uskarżało się na ból kręgosłupa - mówi Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. - Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz rozebraniu części karoserii pojazdu w celu wydobycia osób poszkodowanych - wyjaśnia rzecznik.

(kb) / fot. czytelniczka
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 14 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 35 minut temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Malczyce

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM