Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Stand-up i koncert w malczyckim GOKu

Stand-up i koncert w malczyckim GOKu

15.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski i dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Magdalena Kożuszko,  zapraszają na stand-up w wykonaniu Tomka Nowaczyka oraz koncert zespołu Ramoles.

Wydarzenie odbędzie się 29 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GOK-u o godzinie 18:00. Bilety w cenie 10 zł. są do nabycia w sekretariacie GOK Malczyce. Kto pierwszy ten lepszy. Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Tomek Nowaczyk to jeden z najbardziej energetycznych komików. Mówi się o nim, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko. Ma kondycję, bo dużo biega. I o bieganiu oraz  problemach biegacza - amatora, opowiada między innymi w swoim najnowszym programie „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o tym mówi. Porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania (w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce). Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza...

Ramoles z kolei jest zespołem, który prezentuje niewyobrażalną energię. Jego muzyka i teksty są idealnie dobrane do charakteru stand-upu.

Polecamy!

(kb)

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Sie niech wójt ulica Sienkiewicza moze lepiej zajmie. Bo jak sie jedzie do tego Gok, to jak slumsy wygląda. Za robotę sie w końcu chłopie weź, a nie za tani lans.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację