poniedziałek 27.01.2020

Imieniny: Anieli Jerzego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Masz stare, niepotrzebne okulary? Podaruj je!

Masz stare, niepotrzebne okulary? Podaruj je!

24.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Od poniedziałku 25 listopada, do końca roku 2019 (a nawet dzień dłużej), rusza zbiórka okularów. Szkolny Wolontariat Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej zbiera stare okulary korekcyjne, które zalegają gdzieś w szufladach, a biednym ludziom w krajach Afryki mogą poprawić jakość życia i dać radość.

Nie trzeba wiedzieć, jakie są szkła w okularach, nie potrzeba pokrowca na nie. Zapytaj dziadków, rodziców i znajomych. Jeżeli macie takie niepotrzebne już nikomu okulary, przynieście je do szkoły.

W naszą akcję włączyli się również księża średzkich parafii i od niedzieli okulary będzie można zostawić w oznaczonym kartonie po każdej mszy. Akcję wsparli również: Pani Sylwia Hamkało i Pan Grzegorz Stępniak, którzy udostępnili miejsce w sklepie Merkury oraz Piekarni, gdzie również można zostawiać okulary każdego dnia.

Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

Szkolny Wolontariat PZS Nr 1

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Na zdrowie nikomu te okulary nie wyjdą powiększa tylko wadę podobnie jak okulary kupowane w marketach bez wcześniejszych badań okulistycznych i pomiarów optyka.

This comment was minimized by the moderator on the site

Przecież oni nie rozdają tak poprostu tylko wśród tych dostępnych szukają odpowiednich do danej wady, dopasowywoja do danej osoby

This comment was minimized by the moderator on the site

Dziwna akcja. Zupełnie jej nie rozumiem. Od kilku lat noszę okulary i nigdy by mi do głowy nie przyszło aby te stare komuś przekazać. Szkła są dostosowane do konkretnej osoby. Przekazywanie komuś takiej rzeczy jest conajmniej delikatnie mówiąc - nie rozsądne.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację