niedziela 23.02.2020

Imieniny: Romany Damiana

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Miał przy sobie marihuanę

Miał przy sobie marihuanę

25.07. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie w Środzie Śląskiej interweniowali 117 razy.

Patrol drogówki został wysłany do 14 kolizji oraz 1  wypadku. Na gorącym uczynku zatrzymano 8 osób. Kierujących pod wpływem alkoholu było 5, a 3 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Zatrzymano także 1 osobę poszukiwaną. 

Miał marihuanę, trafił do aresztu

W ubiegły wtorek (17 lipca) o godzinie 1:41 na terenie gminy Miękinia policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 17 lat (zamieszkałego w powiecie średzkim ), który miął przy sobie susz rośliny w ilościach 0,70 gram.

- Badania substancji wykonane testerem wykazały, że jest to marihuana. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Obecnie policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska. 

Kierował bez uprawnień

W piątkowy wieczór (20 lipca) na terenie gminy Kostomłoty policjanci zatrzymali w do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem siodłowym marki Scania wraz z naczepą.

- Mężczyzna nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania. Został ukarany mandatem karnym. Pojazd przekazano osobie uprawnionej - oznajmia st. asp. Marta Stefanowska.

Pijany rowerzysta

W sobotę 21 lipca o godzinie 9:06 na terenie gminy Udanin Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli rowerzystę.

- 60-latek kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został ukarany mandatem. - podsumowuje rzeczniczka prasowa KPP w Środzie Śląskiej. 

(kb) fot. policja

 

 
Komentarzy (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

prze****** bedzie przez 0,7 grama przeciez to jest smieszne a by sie na***** to by jeszcze mocniej miał i legalne

This comment was minimized by the moderator on the site

Dla mnie do nie jest policja tylko zwierzęta ich zachowanie jest śmieszne przekonałem sie na sam jakie do ***** nie policja uczą ludzi bezbieczeństwa a oni sami są niebezbieczni ........Ludzie zamiast czuć sie przy nich bezpiecznie do sie ich boją

This comment was minimized by the moderator on the site

Moim zdanie do do niejes policja tylko takie ***** najgorsze ktróre potrafia człowiekowi ubliżyć i opinie roz****** oni do tego sie nadają a sami robią gorsze rzeczy i im nic nie grozi takich psów do powinni obozu

This comment was minimized by the moderator on the site

ale wtopa

This comment was minimized by the moderator on the site

Co za łachudry chłopakowi bruzdza w papierach za połówkę jarania, puknac się w piersi i w czoło i przypomnieć sobie co robiliście wy w jego wieku. Ciekawe czy teraz byście psami byli gdybyście trafili w pewnym momencie życia na takich how i jakimi jesteście teraz

This comment was minimized by the moderator on the site

Ogólnie też nie jestem żeby karać za posiadanie marihuany. Nie żebym był jej aktywnym palaczem i stąd moje przekonania. Po prostu jeśli koleś nie był pod wpływem to nie powinno być tematu przy takiej ilości!!! Teraz chłopak będzie miał tak jak piszesz bajzel w papierach.

This comment was minimized by the moderator on the site

Ludzie to czasem mają siano w głowie

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

allago reklama kino Obszar roboczy 1

 

0001

pelka baner

Serwis

taxi stas

panele 5kw

komnet internet

zuk baner

hydrotech do gazety nowa reklama

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

drewno kominkowe

handlo trans

stihl