sobota 04.12.2021

Imieniny: Barbary Krystiana

„Najlepsze w Powiecie Średzkim” - wraca konkurs kulinarny!

„Najlepsze w Powiecie Średzkim” - wraca konkurs kulinarny!

Cz, 15.07.2021 17:26
 •  

Wakacje to idealna pora na start trzeciej edycji konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Zapraszamy kucharzy amatorów do prezentacji swoich talentów - na początek danie z grilla.


Konkurs ma aktywizować i integrować mieszkańców, doskonalić ich umiejętności kulinarne, a także promować lokalne talenty. Jego pomysłodawcą jest Powiat Średzki. – Dwie edycje konkursu kulinarnego przysporzyły mu grono wiernych uczestników i fanów. Spodziewamy się, że w tym roku też zechcą się z nami bawić. Oczywiście liczymy również na nowe, dotychczas nieodkryte kulinarne talenty. Wystarczy namówić dwóch, trzech znajomych i do 2 sierpnia przesłać nam kartę zgłoszenia drużyny – informują pracownicy wydziału promocji średzkiego starostwa, koordynujący konkurs.

Pierwsze z tegorocznych gotowań odbędzie się w sobotę 7 sierpnia w Przedmościu. Konkurs kulinarny będzie imprezą towarzyszącą biegowi z przeszkodami XTREME RUN. Ze względu na miejsce jego organizacji tematem pojedynku będzie grillowane warzywo. Na drużynę, która przygotuje najlepsze danie (kryteria oceny to smak potrawy oraz estetyka dania i sposób podania) będzie czekał voucher o wartości 1 tys. złotych oraz tytuł i dyplom „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Przewidziano też wyróżnienia o wartości 400 zł.

Partnerami konkursu są: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej.

Zapraszamy! Więcej informacji w regulaminie.

Powiat Średzki - RFP

5383 desktop

UCZESTNICY 2. EDYCJI KONKURSU:

Rachowianki

KGW Rachów

Klub Nowoczesnej Gospodyni, Brzezinka Średzka

Stowarzyszenie „Mój Szczepanów”

Koło Gospodyń Średzkich

Koło Gospodyń Wiejskich w Szczepanowie

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Konarach

„Wisienki”

Środa Śląska

Koło Gospodyń Wiejskich w Piersnie

,,Jastrzębianki”

Ciechowianki

Sołectwo Chomiąża

Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkszynie

Proszków Gotuje

 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

powrót na górę

Najczęściej komentowane

 • Anio powiedział(a) Więcej
  Tomuś T.kopiuj -wklej to nie wszystko,zresztą ty zawsze z prawem miałeś na... godzinę temu.
 • Zuga powiedział(a) Więcej
  CHUJ WAM W DUPE  5 godzin temu.
 • RK powiedział(a) Więcej
  ... 5 godzin temu.

Najnowsze artykuły

piątek / 03.12.2021 / 23:18

Dom Kultury zaprasza na grudniowe wydarzenia

Dom Kultury w Środzie Śląskiej przygotował na grudzień wiele kulturalnych nowości związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2021 15:53 wrote:

Witam. Szukam garażu do wynajęcia na terenie Środy Śląskiej. Nie musi mieć kanału. Potrzebuję do parkowania auta. Lokalizacja nie ważna, m…

26.11.2021 13:52 wrote:

Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, …

16.11.2021 14:34 wrote:

VW Passat B5,1.9 Tdi,130 KM,kombi,po lifcie ,2002 r,przebieg 325 tys. km, czarny metalik,zadbany,stan techniczny bardzo dobry, serwisowany …

28.10.2021 17:18 wrote:

Kupię Auto  może być uszkodzone Tel 693544030…