poniedziałek 17.02.2020

Imieniny: Aleksego Lukasza

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Od jutra w naszym powiecie rządzić będą dzieci!

Od jutra w naszym powiecie rządzić będą dzieci!

30.05. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Organizatorzy już zarezerwowali najlepszą pogodę na nadchodzący weekend, czekają tylko na gromadę ucieszonych urwisów. Dlatego przedstawiamy grafik imprez z okazji Dnia Dziecka w powiecie średzkim, które rozpoczynają się od jutra.

Gminny Dzień Dziecka w Ujeździe Górnym. 31 maja br. na boisku sportowym o godzinie 09:00 rozpocznie się długo wyczekiwana impreza przez wszystkie dzieciaki. O godzinie 09:15 przewidziany jest start biegu „Polska Biega”. Na terenie imprezy pojawią się również animacje dla dzieci, duże maskotki, bańki mydlane, zajęcia z lego - robotyki oraz pokazy strażackie.

Dzień Dziecka „Anno Domini 1410”, to hasło tegorocznego Powiatowego Dnia Dziecka oznacza to, że 31 maja ośrodek specjalny na Kajakach zamieni się w średniowieczną osadę. W historycznej wiosce będą dominować tematyczne stoiska rzemieślnicze oraz gry i zabawy. Planowana jest nawet inscenizacja bitwy pod Grunwaldem. Podczas imprezy odbędzie się konkurs na najciekawszy strój średniowieczny, który rozpocznie się o godzinie 16:00, a cała impreza wystartuje o godzinie 12:00.

Dzień Dziecka w Ciechowie. 31 maja o godzinie 16:00, na terenie boiska rozpocznie się zabawa dla najmłodszych mieszkańców. W programie dmuchańce, strefa malucha, zamek z piłeczkami, mega - klocki, modelowanie balonów, animatorzy, a także słodki poczęstunek oraz stoisko grillowe.

Dzień Dziecka w Szczepanowie. 1 czerwca o godzinie 12:00 na terenie Szkoły Podstawowej odbędą się pokazy Wojska Polskiego oraz szkolenie w zakresie bezpieczeństwa ruchu pieszych. W programie również konkursy wokalno - plastyczne oraz turniej piłki nożnej o Puchar Sołtysa. Nie zabraknie również dmuchawców, strefy malucha i animacji, malowania buziek, żywych maskotek, zabawy z chustą oraz słodkości i przekąsek dla dzieci.

Bajkowy Dzień Dziecka w Malczycach.  1 czerwca o godzinie 13:00 na boisku przy ul. Mickiewicza odbędzie się wyczekiwana impreza przez najmłodszych mieszkańców gminy. W programie występy uczniów ze SP, występy wokalne, pokazy strażackie, losowanie nagród, festiwal kolorów, piana party,  dmuchańce, trampoliny, mega - klocki, malowanie buziek, zabawy z animatorem, pokazy motocykli Wings of Freedom, stoisko weterynarzy. Dla małych smakoszy darmowy poczęstunek. Ponadto podczas imprezy rozstrzygnięty zostanie konkurs na przebranie rodzinne.

Dzień Dziecka w Mazurowicach odbędzie się 1 czerwca o godzinie 14:00 na terenie zielonym przy Karczmie Słowianka. Jak piszą o wydarzeniu organizatorzy będzie to sobota pełna gier, zabaw oraz licznych atrakcji. Zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci będą miały okazję do świetnej zabawy i kreatywnego spędzenia swojego święta wśród rówieśników oraz profesjonalnych animatorów. W programie dmuchane zamki, gry planszowe dla dzieci i młodzieży, mali budowlańcy, klocki XXL, wędkowanie na wesoło, wielkie bańki mydlane, modelowanie baloników, tunele, mini olimpiada i wiele innych atrakcji. Oczywiście jak na każdej imprezie nie zabraknie ulubionych smakołyków - będzie popcorn, frytki, grill i inne.

Dzień Dziecka w Proszkowie rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 15:00. Organizatorzy zapraszają na dmuchańce, przejażdżkę kucykiem, kreatywne balony, duże bańki mydlane, ciężarówkę oraz quada. Podczas imprezy odbędą się liczne zawody, m.in. mecz - dorośli kontra dzieci, przeciąganie liny i bieg w workach. Dla łakomczuchów nie zabraknie waty cukrowej, popcornu, lodów oraz stoiska grillowego.

Gmina Miękinia w tym roku połączyła siły ze strażakami i 1 czerwca. Dzień Dziecka - Piknik Strażacki startuje o godzinie 16:00 przy placu Samorządowego Ośrodka Kultury. W programie darmowe dmuchańce, wata cukrowa, słodycze, animacje dla dzieci (mega bańki, malowanie twarzy, modelowanie balonów), pokazy sprzętu strażackiego, tatuaże, gry i zabawy strażackie na wesoło. Podczas imprezy rozegrany zostanie mecz piłki nożnej o Puchar Radnego.

Gminny Dzień Dziecka w Środzie Śląskiej odbędzie się 2 czerwca. Początek o godzinie 14:00 w parku miejskim (tereny zielone przy murach obronnych).  W programie występy sceniczne uczniów, warsztaty eksperymentów chemicznych oraz lotnicze - techniczno - kreatywne, a także wiele onnych atrakcji - dmuchańce, zabawy z chustą, malowanie twarzy, strefa maluchów oraz konkursy z nagrodami.

Dzień Dziecka w Kostomłotach odbędzie się 7 czerwca o godzinie 15:00. Na terenie placu zabaw przy  Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się Kino Sferyczne – w trakcie pokazu widzowie zobaczą trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, głębia oceanu, a do tego obracający się obraz, stworzą realistyczne widowisko. Będą również dmuchane zamki. 

A co najważniejsze wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Animacje dla dzieci, duże maskotki, bańki mydlane z tego co wiem będą zapewnione przez http://kreatorzyimprez.pl/animatorka/. Największą w Polsce wypożyczalni atrakcji eventowych. Czy ktoś z Państwa miał już jakieś doświadczenia z tą firmą?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

 

allago reklama kino Obszar roboczy 1

komnet internet

0001

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

taxi stas

nadania i odbiory 18

hydrotech do gazety nowa reklama

drewno kominkowe

panele 5kw

Serwis

handlo trans

zuk baner

stihl