poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Osoby poszukiwane i nietrzeźwi kierowcy w czasie epidemii

Osoby poszukiwane i nietrzeźwi kierowcy w czasie epidemii

Wt, 21.04.2020 19:00

Policjanci poza dodatkowymi obowiązkami związanymi z wprowadzonym stanem epidemii takimi, jak kontrolowanie osób objętych kwarantanną, każdego dnia realizują swoje ustawowe obowiązki. W ostatnich dniach mundurowi zatrzymywali osoby poszukiwane oraz niestety znowu nietrzeźwych kierujących.Policjanci zatrzymali dwie osoby, które były poszukiwane przez sądy w Środzie Śląskiej oraz we Wrocławiu w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do policyjnego aresztu trafili mężczyźni w wieku 31 i 54 lat, którzy następnie zostali przewiezieni do miejsca docelowego, a więc aresztu śledczego.

Funkcjonariusze zatrzymali też 40-letniego rowerzystę, który z trzema promilami w organizmie wyjechał na drogę publiczną. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego, którzy nałożyli na mężczyznę mandat karny.

Z kolei z konsekwencjami karnymi musi liczyć się 25-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, który został zatrzymany przez mundurowych w związku z kierowanie pojazdem marki Honda w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. 25-latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

fot. policja.pl
powrót na górę
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.Wojtka rownież czytam i osobiscie znam-dobrze jest miec szerokie spektrum zainteresowan. 2 godziny temu.
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 9 godzin temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 10 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 11 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 11 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM