wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Ośrodek Interwencji Kryzysowej rozpoczyna działalność

Ośrodek Interwencji Kryzysowej rozpoczyna działalność

11.02. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Z dniem 11. lutego 2019 r. rozpoczyna swoją działalność Ośrodek Interwencji Kryzysowej, jako jednostka w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej.

Interwencja kryzysowa stanowi zespół interdyscyplinarnych działań podejmowanych na rzecz osób i rodzin będących w stanie kryzysu. Celem interwencji kryzysowej jest przywrócenie równowagi psychicznej i umiejętności samodzielnego radzenia sobie, a dzięki temu zapobieganie przejściu reakcji kryzysowej w stan chronicznej niewydolności psychospołecznej korzystając z zasobów instytucjonalnych wszystkich dostępnych urzędów, ośrodków, organizacji lub osób.

W ramach interwencji kryzysowej udzielana będzie specjalistyczna pomoc psychologiczna, a w zależności od potrzeb - poradnictwo socjalne lub prawne, w sytuacjach uzasadnionych - schronienie do 3 miesięcy (od II kwartału 2019 r.).

Kontakt: kierownik OIK Iwona Szachniewicz, tel. (71) 396 89 62.

(rfp)

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zgadzam sie z obserwatorem..to jakieś nieporozumienie, że taka osoba zajmuje się pomaganiem w kryzysie... nie dość że brak jej doświadczenia profesjonalizmu to jeszcze nie potrafi i nie chce pomagac ...to chyba najsłabszy pracownik pcpr, Panie Starosto proszę się zastanowić nad doborem kadry ..

This comment was minimized by the moderator on the site

Pani kierownik.....zero empatii, poszanowania i pokory szkoda że taka osoba piastuje tak ważne stanowisko przykre dla tych przyszłych potrzebujących.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację