poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Oświadczenie PSSE w Środzie Śląskiej

Oświadczenie PSSE w Środzie Śląskiej

Wt, 05.05.2020 18:03

Oświadczenie Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Środzie Śląskiej w sprawie nieprawdziwych informacji zawartych w artykule Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej zamieszczonym na portalu internetowym gazety Roland.



W związku z wydanym przez burmistrza Środy Śląskiej oświadczeniem o rzekomym braku stanowiska Państwowej Inspekcji Sanitarnej w sprawie warunków działania żłobków i placówek przedszkolnych w nowym systemie sanitarnym, bez których uruchomienia placówek jest niemożliwe, sprzeciwiam się rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji jakoby do opinii publicznej nie podano wytycznych.

Wszystkie placówki przedszkolne oraz żłobkowe otrzymały od Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej wspomniane wytyczne, które zamieszczone zostały również na stronie internetowej gov.pl.

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Środzie Śląskiej odpowiedziała na wszystkie zapytania dot. wytycznych związanych z ponownym otwarciem przedszkoli oraz żłobków.

PSSE w Środzie Śląskiej




powrót na górę
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.Wojtka rownież czytam i osobiscie znam-dobrze jest miec szerokie spektrum zainteresowan. godzinę temu.
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 9 godzin temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 9 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 10 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 10 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM