poniedziałek 20.09.2021

Imieniny: Filipiny Eustachego

Piotr Marcinów powołany na stanowisko I zastępcy komendanta średzkiej policji

Piotr Marcinów powołany na stanowisko I zastępcy komendanta średzkiej policji

Pn, 12.04.2021 16:24
 •  

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, inspektor Dariusz Wesołowski, z dniem 7 kwietnia 2021 r. powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej komisarza Piotra Marcinowa, który dotychczas miał powierzone obowiązki na tym stanowisku. I Zastępca Komendanta odpowiadać będzie za pion prewencji.


7 kwietnia br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu personalnego o powołaniu komisarza Piotra Marcinowa na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej.

Rozkaz wręczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu inspektor Dariusz Wesołowski, który pogratulował awansu, życząc sukcesów na zajmowanym stanowisku.

Komisarz Piotr Marcinów wstąpił w szeregi policji w 1995 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Policji we Wrocławiu. W średzkiej jednostce pracuje od 2000 roku, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble pionu prewencji, by następnie objąć stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji. Od 23 stycznia 2021 roku pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Źródło: asp. szt. Marta Stefanowska
KPP w Środzie Śląskiej

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • anonimowo powiedział(a) Więcej
  głosowaliście? to macie 16 minut temu.
 • brawo powiedział(a) Więcej
  nadzieja jest w mlodych ludziach :) 7 godzin temu.
 • fi57 powiedział(a) Więcej
  Przynajmniej w rynku nie ma pijaków teraz imprezują na bazarze :Pbrawo Adam 7 godzin temu.
 • Ufo powiedział(a) Więcej
  @Komorniki. Tak, oczywiście to może być spisek a buda stoi pusta. Jeżeli to ma Ci poprawić... 7 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…

31.08.2021 16:15 wrote:

Sprzedam: - jeansy dziewczęce 140cm, dwie  pary, każda po 10 zł, stan idealny, - kurtkę chłopięcą jesienną Decatlon 140-150cm, 30 zł, sta…

11.08.2021 14:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - LIKWIDACJA - PRZEPROWADZKA DOMU, MIESZKANIA - ZADZWOŃ ! KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE za GOTÓWKĘ !Obrazy, Porcelana, Ce…