piątek 27.11.2020

Imieniny: Waleriana Wergiliusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Piotruś choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Zbieramy dla niego nakrętki!

Piotruś choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Zbieramy dla niego nakrętki!

19.10. 2020
 •  

jak juz informowaliśmy, przy wejściu do Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej umieszczono czerwony pojemnik w kształcie serca. Mieszkańcy mogą do niego wrzucać plastikowe nakrętki i tym samym pomóc choremu chłopcu z Konar.

Piotruś Senczyna ma 8 lat i jest mieszkańcem Konar (gm. Udanin). Choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Porusza się na wózku. Potrzebuje stałej, systematycznej i kosztownej rehabilitacji. Jak możesz mu pomóc? Wystarczy, że zamiast wyrzucać nakrętki po plastikowych butelkach do kosza, wrzucisz je do naszego Serca. Stąd trafią do recyklingu. Firma, która je odbierze, zasili konto fundacji, pod której opieką jest chłopiec.

Zachęcamy również osoby zainteresowane “nakrętkową” pomocą na rzecz swojego dziecka do składania wniosków do Centrum Kultury Alternatywnej.

Regulamin i wniosek: Pobierz

(CeKA)

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Tomek powiedział(a) Więcej
  Przecież infrastruktura chociażby w ciechowie pamięta jeszcze TP SA. Które od lat nie istnieje. Orange jako dostawca od lat ma w... 2 godziny temu.
 • Orange Polska powiedział(a) Więcej
  Orange Polska jest jedynie operatorem tejże infrastruktury FTTH i właścicielem części od węzła szkieletowego do odbiorców. Natomiast... 2 godziny temu.
 • Pan kierownik powiedział(a) Więcej
  Panie Maliniak! A co Pan o tym myśli? 3 godziny temu.
 • ale powiedział(a) Więcej
  przecież pisze że się przyznał ?? 3 godziny temu.
 • Władek powiedział(a) Więcej
  To nic złego, że zapytał. W internecie różne informacje są dodawana a w komentarzach tym bardziej trzeba uważać. 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

04.11.2020 10:49 wrote:

 Poszukuję opieki nad 84 letnią kobietą . Najchętniej do wspólnego zamieszkania w mieszkaniu w Środzie Śląskiej . Osoba chodząca , w dużym …

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.