środa 28.02.2024

Imieniny: Romana Ludomira

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Policjanci rozstrzygnęli konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo to SKARB - Bezpieczne ferie"

SkomentujW Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej otwarto wystawę prac uczestników konkursu "Bezpieczeństwo to skarb - bezpieczne ferie" zorganizowanego przez średzką komendę policji. Podczas wernisażu, który odbył się 8 lutego wręczono laureatom nagrody.


Laureaci konkursu "Bezpieczeństwo to skarb - bezpieczne ferie" Laureaci konkursu "Bezpieczeństwo to skarb - bezpieczne ferie"


- To pierwszy taki konkurs plastyczny organizowany przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej pod patronatem honorowym Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej młodszego inspektora Dariusza Smolińskiego w ramach programu edukacyjno - informacyjnego pn.: "Bezpieczeństwo to SKARB" oraz realizowanych działań pn.: "Bezpieczne Ferie". Konkurs skierowany był do mieszkańców powiatu średzkiego w wieku przedszkolnym - informuje sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń z KPP w Środzie Śl.

Głównym celem konkursu było kształtowanie świadomości bezpieczeństwa i wyobraźni przedszkolaków oraz popularyzacja poprawnego zachowania podczas spędzania ferii zimowych.

- Ilość nadesłanych prac plastycznych przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, bo do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynęło ich ponad 100! Wysoki poziom prac nie ułatwił komisji wyboru! Wszystkie prace były piękne, pomysłowe i wymagające dużo zaangażowania. Dzieci w różnorodny sposób przedstawiały swoje pomysły. Komisja konkursowa z przyjemnością oglądała dzieła młodych artystów. Każda z prac była ciekawa, wyjątkowa i niepowtarzalna, w związku z czym komisja konkursowa miała nie lada trudne zadanie. Oceniała ona prace pod względem zgodności z tematem, pomysłowości i walorów artystycznych. Komisja konkursowa, w skład której weszli policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, a także Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wyłoniła zwycięzców konkursu, a także wyróżniła aż 6 małych artystów! - podkreśla sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń.

Wszystkie prace konkursowe eksponowane są w holu oraz na dziedzińcu muzealnym. Można je oglądać do końca lutego br. Polecamy i w imieniu organizatorów oraz autorów, zapraszamy do ich obejrzenia.

(rol)


Media
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

Nie przegap tych artykułów.