czwartek 22.04.2021

Imieniny: Kai Łukasza

Pomyśl o swojej przyszłości! Zostań policjantem!

Pomyśl o swojej przyszłości! Zostań policjantem!

Pt, 07.08.2020 11:57
 •  

Ofertę służby w Policji kierujemy zarówno do osób, które dopiero stoją u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, jak i do tych, którzy mają już za sobą ten etap, podejmowali pracę, być może nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego, a jednocześnie gwarantującego godne zarobki, stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na starcie kariery w naszej formacji wyniesie blisko 3880 zł na rękę.

Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dużo dający w zamian.
To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Zespole ds.Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przy ul. Św. Andrzeja 2 (tel. 47 87 222 09), bądź w innych jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się NA STRONIE DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI W ZAKŁADCE PRACA.

PRZYPOMINAMY, że Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu prowadzi zajęcia sportowe przygotowujące do testu sprawności fizycznej, podczas których istnieje możliwość poprawy swojej techniki, a także kondycji przez kandydatów do służby w Policji.

Aktualne zajęcia prowadzone są przez wrocławskich funkcjonariuszy w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław mieszczącej się we Wrocławiu na ulicy Poznańskiej 14 w miesiącach lipiec i sierpień w terminach:

 • w poniedziałki w godzinach 13.00-14.00,
 • środy w godzinach 10.30-11.30

Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi Ministrów właściwych ds. Sportu i Zdrowia, dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. Na zajęcia należy zgłosić się w stroju sportowym oraz w maseczce umożliwiającej zasłonięcie ust i nosa.

Podczas tych spotkań przyszli kandydaci mogą uzyskać od policjantów wszelkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym także na te, dotyczące specyfiki służby, zarobków oraz całego procesu rekrutacji.

Adepci mają też możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej na specjalnym policyjnym torze przeszkód, który jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi dot. korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. W zawiązku z powyższym do hali wpuszczani są tylko kandydaci - bez osób towarzyszących, wyposażeni w środki ochrony osobistej.

PONADTO informujemy, że na stronie internetowej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zamieszczono materiały pomocnicze w postaci wykazu aktów prawnych oraz opracowanych na ich podstawie pytań testowych dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Policji.

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
asp. szt. Marta Stefanowska
powrót na górę
 • Miodek powiedział(a) Więcej
  No to będzie ciekawie - przykład zmiany operatora na... 5 minut temu.
 • anonimowy powiedział(a) Więcej
  Niektórym c-19 okazał się zbawieniem, by móc... 5 minut temu.
 • anonimowy powiedział(a) Więcej
  Świetna sprawa. 24 minut temu
 • Borek powiedział(a) Więcej
  Śliczne  B) 36 minut temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…

14.03.2021 17:54 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. po likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadz…