poniedziałek 28.09.2020

Imieniny: Luby Waclawa

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pomyśl o swojej przyszłości! Zostań policjantem!

Pomyśl o swojej przyszłości! Zostań policjantem!

07.08. 2020

Ofertę służby w Policji kierujemy zarówno do osób, które dopiero stoją u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, jak i do tych, którzy mają już za sobą ten etap, podejmowali pracę, być może nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego, a jednocześnie gwarantującego godne zarobki, stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na starcie kariery w naszej formacji wyniesie blisko 3880 zł na rękę.

Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dużo dający w zamian.
To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Zespole ds.Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przy ul. Św. Andrzeja 2 (tel. 47 87 222 09), bądź w innych jednostkach Policji woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się NA STRONIE DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI W ZAKŁADCE PRACA.

PRZYPOMINAMY, że Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu prowadzi zajęcia sportowe przygotowujące do testu sprawności fizycznej, podczas których istnieje możliwość poprawy swojej techniki, a także kondycji przez kandydatów do służby w Policji.

Aktualne zajęcia prowadzone są przez wrocławskich funkcjonariuszy w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław mieszczącej się we Wrocławiu na ulicy Poznańskiej 14 w miesiącach lipiec i sierpień w terminach:

  • w poniedziałki w godzinach 13.00-14.00,
  • środy w godzinach 10.30-11.30

Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi Ministrów właściwych ds. Sportu i Zdrowia, dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. Na zajęcia należy zgłosić się w stroju sportowym oraz w maseczce umożliwiającej zasłonięcie ust i nosa.

Podczas tych spotkań przyszli kandydaci mogą uzyskać od policjantów wszelkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym także na te, dotyczące specyfiki służby, zarobków oraz całego procesu rekrutacji.

Adepci mają też możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej na specjalnym policyjnym torze przeszkód, który jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi dot. korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. W zawiązku z powyższym do hali wpuszczani są tylko kandydaci - bez osób towarzyszących, wyposażeni w środki ochrony osobistej.

PONADTO informujemy, że na stronie internetowej Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zamieszczono materiały pomocnicze w postaci wykazu aktów prawnych oraz opracowanych na ich podstawie pytań testowych dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Policji.

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
asp. szt. Marta Stefanowska

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

zostań gestapowcem chodź i czepiaj się ludzi bo nie ma namordnika bo nie ma odległości a w dodatku być sługą pisowców NIGDY człowiek w mundurze musi pomagać a nie karać za brak szmatki na twarzy art 31.konstytucji się kłania ale świrom zomowcom tego nie da się przetłumaczyć chociaż dobrze wie że nie ma żadnego wirusa owszem jest pandemia psychozy korona panika ale on słucha swojego pana i jest mu wierny jak pies mowa o małym panu zwanym prezesem.

This comment was minimized by the moderator on the site

100%%%popieram. Brakuje nazista rządzącym przy****sow do zakładania ludziom pampersów na twarz...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Większej ścierki jak ty Kowal. to już być nie może.
Jeżeli by Żołnierze Wyklęci zaniechali walki. To by nie przegrali. - Lecz poddali się. I odtąd by ...
znalem takiego jednego,dobrze sie zapowiadal,chcial naprawde ludziom pomagac,czul powolanie i misje ...
Dzięki tak fantastycznym zawodniczką Sroda Slaska to nie tylko kropka na mapie , mamy powód do dumy ...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.