poniedziałek 16.12.2019

Imieniny: Albiny Zdzislawy

 
Poszukiwany przez sąd - zatrzymany

Poszukiwany przez sąd - zatrzymany

07.08. 2018

Od 30 lipca do 5 sierpnia średzcy policjanci interweniowali 174 razy. Patrol drogowy został wysłany do 13 kolizji i 1 wypadku, zatrzymano 1 kierującego pod wpływem alkoholu. 

Na terenie powiatu średzkiego doszło także do 2 zatrzymań na gorącym uczynku. Do wytrzeźwienia zostały zatrzymane 3 osoby. 

30 lipca o godzinie 16:34 na terenie gm. Miękinia zatrzymano 56-letniego mieszkańca powiatu średzkiego.

- Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Środzie Śląskiej w celu doprowadzenia do zakładu karnego - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

31 lipca o godzinie 8:58, w jednej z miejscowości na terenie gminy Kostomłoty policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali podczas kontroli 71- letnie mężczyznę, który kierował rowerem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- Cyklista został ukarany mandatem. Po czynnościach został zwolniony, natomiast rower przekazano osobie wskazanej - informuje rzeczniczka policji w Środzie Śl.

(kb) fot. policja

 

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Czyli nasze służby nie mają lekkiego tygodnia. Przynajmniej widać że działają a nie siedzą i zbijają bąki. Ciekawe co im przyniesie kolejny tydzień? Oby jak najmniej interwencji ale nam Polakom w upały niestety odwala więc roboty będzie w brud. :lol:

This comment was minimized by the moderator on the site

niektórym odwala i bez upałów, wiem coś na ten temat - mój sąsiad jest żywym przykładem ;-)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację