środa 28.02.2024

Imieniny: Romana Ludomira

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Powiat, PCeKA i harcerze wspólnie zagrają dla WOŚP! Weekend pełen atrakcji

SkomentujFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wyjątkowa akcja, którą tradycyjnie wspiera m.in. Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej, Powiat Średzki i średzcy harcerze. W tym roku atrakcje finału w PCeKA zaplanowano na aż cztery dni!


Ubiegłoroczny finał WOŚP w PCeKA / fot. Powiat Średzki - RFP Ubiegłoroczny finał WOŚP w PCeKA / fot. Powiat Średzki - RFP


Wszystkie wydarzenia w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej wesprą sztab WOŚP #7186 - Cztery Strony Powiatu Średzkiego. Poniżej “rozkład jazdy” na weekend cudów 27-28 stycznia i na parę dni przed.

W środę 24 stycznia i piątek 26 stycznia w PCeKA odbędą się kolejno warsztaty latino solo z Zakręconą Szkołą Tańca i zumba z Izabelą Kuczą. Wstęp na zajęcia możliwy będzie po wrzuceniu dowolnej kwoty do puszki WOŚP.

Kulminacyjny dniem finału w PCeKA jest sobota 27 stycznia. Zaczyna się ona od pokazu tańca akademii artystycznej Artia oraz Turnieju Piłki Nożnej, organizowanej przez Mariusza Kargola z firmy Mar-Pol na hali sportowej PZS nr 2. Chwilę później Klub Turystyki Wszelakiej w Środzie Śląskiej startuje z rajdem rowerowym i wówczas rozpocznie się również wydawanie pakietów startowych w Terenowej Grze Samochodowej (wpisowe za pojazd: 50 zł). W organizacji gry samochodowej pomagają Klasyki Miasta Skarbów.

Średzkie Wędrowniczki zapraszają do udziału we wspólnym marszu Nordic Walking. Gdy wrócą z trasy rozpocznie się koncertowanie. Na scenie tego dnia wystąpią zespoły: Happening, Music Booth, Minęło Band, 4HEADS, zespół Terapia z Wrocławia oraz WYSPA_Hip-Hop_Legnica .

Oprócz tego od 11.15 do 18.00 najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach rękodzieła organizowanych w cekowskiej kawiarni. Tam też będzie można zakupić bigos, czerwony barszcz i aromatyczny grzaniec od firmy MultiGastro. Do tego na parterze budynku odbędzie się kiermasz książek, ciast, megamalowanka, odsłonięcie kostki brukowej wylicytowanej rok temu oraz gigantycznego serca tkanego dzięki wsparciu firmy Mrówka Składbud.

W niedzielę 28 stycznia dzieci będą mogły skorzystać z Dmuchanego Wesołego Miasteczka zorganizowanego w hali sportowej PZS nr 2 przez firmę Mar-Pol. Wejście kosztuje 20 zł i jest bez limitu czasu. W tym czasie rodzice będą mogli zaczekać w kawiarence na parterze. Również w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej czekać będzie loteria oraz kuratorskie oprowadzanie.

O godz. 17.00 odbędzie się z kolei ostatni spektakl musicalu Więzienne Tango w wykonaniu Średzkiej Sceny Musicalowej. Na zakończenie dnia i podsumowanie całego finału będzie miało miejsce symboliczne, słodkie światełko do nieba.

Od dzisiaj można również wesprzeć sztab WOŚP #7186 - Cztery Strony Powiatu Średzkiego poprzez udział w internetowych licytacjach, które znajdują się tutaj

(rol)

resize resize plakat a1

resize resize gra terenowa

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

hydrotech do gazety nowa reklama

bus baner

komnet internet

Nie przegap tych artykułów.