sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. Powiat Średzki - RFP Fot. Powiat Średzki - RFP

Powiatowe obchody Święta Policji w CeKA

Pn, 26.07.2021 16:13

Dzisiaj w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej odbyły się powiatowe obchody Święta Policji.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W uroczystym apelu wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni średzkiej komendy, a także goście specjalni m.in. Robert Frąckowiak, z-ca komendanta wojewódzkiego policji.

Święto Policji to doskonała okazja do wręczania awansów, nagród i wyróżnień. Starosta powiatu Krzysztof Szałankiewicz w tym roku za wzorową pracę nagrodził dwóch funkcjonariuszy: asp. sztab. Annę Czerwińską i asp. Bartosza Ryszkę, a także pracownicę cywilną Klaudię Grzegorczyk.

– Dziękujemy za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych skutkujące umacnianiem praworządności oraz bezpieczeństwa w Powiecie Średzkim. Doceniamy Państwa codzienny trud i traktowanie swoich zadań nie w sposób rutynowy, ale wypływający z wewnętrznego poczucia odpowiedzialności – to fragment okolicznościowego listu starosty do wyróżnionych.

Wszyscy policjanci otrzymali wiele podziękowań i słów uznania ze strony władz Powiatu i Gmin, a kierownictwo średzkiej komendy również zapewniania o dalszej współpracy i przychylności.

Powiat Średzki - RFP

 • 5
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 2 minut temu
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... godzinę temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …