Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Powołano nowego szefa średzkiej Policji

Powołano nowego szefa średzkiej Policji

09.07. 2018

Stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śl. objął nadkomisarz Dariusz Smoliński. Rozkaz personalny w obecności zaproszonych gości wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Piotr Leciejewski.

 

W uroczystości, która odbyła się 2 lipca wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, służb współpracujących z policją, przedstawiciele prokuratury, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy cywilni.

- Zanim jednak nadkomisarz Dariusz Smoliński otrzymał rozkaz personalny, I Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Piotr Leciejewski podziękował pełniącemu dotychczas obowiązki Komendanta Powiatowego podinspektorowi Dariuszowi Matuszczykowi za pracę na rzecz jednostki, podkreślając osiągnięte przez nią dobre wyniki. Jednocześnie powierzył podinspektorowi Dariuszowi Matuszczykowi obowiązku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej - informuje rzeczniczka średzkiej policji.

Nadkomisarz Dariusz Smoliński podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji za obdarzenie go zaufaniem i pokreślił, że podejmowane przez niego działania służyć będą porządkowi i bezpieczeństwu społeczności lokalnej.

Nadkomisarz Dariusz Smoliński jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku, realizując swoje obowiązki w Plutonie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu I Policji w Legnicy. W latach 1995-2003 pełnił służbę na stanowisku dzielnicowego Komisariatu I Policji w Legnicy. Od 2005 roku nadkomisarz Dariusz Smoliński realizował swoje obowiązki w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy sukcesywnie awansując na wyższe stanowiska. W 2006 został mianowany na stanowisko specjalisty Zespołu dw. z Korupcją Sekcji dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Następnie w 2011 roku objął stanowisko eksperta Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. W roku 2014 nadkomisarz Dariusz Smoliński został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Od marca 2017 roku nadkom. Dariusz Smoliński pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Nadkomisarz Dariusz Smoliński w trakcie swojej służby był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany m. in. srebrnym medalem „Za długoletnią służbę”.

(rol/ms) fot. KPP

uroczysta zbiorka2

uroczysta zbiorka1

uroczysta zbiorka3

uroczysta zbiorka4

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Ludzie otrząśnijcie się.
Przelew już poszedł. Zdrówka ...
Wystarczy, że przejdę na drugą stronę ulicy i już jestem w Lidlu. Hip hip hura ...
Hej, ale to ten mostek to starosty jest bo tam rzeka plynie panstwowa

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…