wtorek 01.12.2020

Imieniny: Natalii Eligiusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Skwer przed szkołą zyskał nowe oblicze

Skwer przed szkołą zyskał nowe oblicze

28.10. 2020

Od niedawna „cieszy oko” kolejne zadbane miejsce w naszym mieście. Nowe oblicze zyskał skwer przed Powiatowym Zespołem Szkół nr 1.

Jakiś czas temu sprzed szkoły zniknął stary i małodekoracyjny żywopłot. Dwa dni temu, na oczyszczonym i wyrównanym placu, posadzono ozdobne krzewy i rośliny. Rośliny oraz niezbędne materiały ogrodnicze zakupiła i podarowała firma Armacell Polska. Pracownicy firmy, w ramach wolontariatu, wzięli też udział w ich sadzeniu. Zakupione rośliny to m.in. hortensje, irga płożąca, suchodrzew, żywotnik. Bez wątpienia na wiosnę będę prezentować się okazale.

 – W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu powstał program Arma - Social Care,  mający na celu lokalną pomoc społeczną. Wczoraj daliśmy temu wyraz i wspólnie z  pracownikami szkoły zagospodarowaliśmy teren zielony przed  Powiatowym Zespołem Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej. Jest to jedna z pierwszych i nie ostatnich inicjatyw jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców naszego miasta – mówi Anna Dzieciątkowska, HR Manager w Armacell Polska.

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna składają serdeczne podziękowania firmie Armacell za wykonane prace i upiększenie terenu przed szkołą szkoły. – Cieszymy się, że wspólnym działaniem możemy zmieniać swoje otoczenie na lepsze i ładniejsze – podkreśla dyrekcja szkoły. 

(rfp)Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Alojz powiedział(a) Więcej
  A ten ten pan z palcem do góry to ten co sprzedał za bezcen szpital,tak to ten pan chyba przylgnie do niego łatka mr.szpital. 2 godziny temu.
 • Franek powiedział(a) Więcej
  Są gorsze drogi niż ta ze środy do malczyc 2 godziny temu.
 • Kibic powiedział(a) Więcej
  Panie Krzysztofie, w imieniu sporej części kibiców dziękuję bardzo za dostarczone emocje oraz za to, że przez jakiś Średzki stadion,... 2 godziny temu.
 • andrzej powiedział(a) Więcej
  dlatego Osp bukówek zawsze pierwszy na miejscu wypadku  8)   2 godziny temu.
 • Krystyna powiedział(a) Więcej
  Brawo UM. Teraz zajmijcie się gównami w rowie koło bazaru. To nie średniowiecze żeby ścieki płynęły rynsztokiem przez miasto. Panie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM