piątek 22.09.2023

Imieniny: Tomasza Maurycego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Śmiertelny wypadek na terenie powiatu średzkiego. Policjanci apelują o ostrożność!

SkomentujW minioną sobotę doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 27-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, 5 innych uczestników wypadku z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności, a także, aby stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego!


Tragiczny wypadek na drodze relacji Piersno - Cesarzowice / Fot. KPP w Środzie Śląskiej Tragiczny wypadek na drodze relacji Piersno - Cesarzowice / Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Około godziny 22:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej nr 2075D pomiędzy miejscowością Piersno, a miejscowością Cesarzowice.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Mercedes jadąc od miejscowości Piersno w kierunku miejscowości Cesarzowice nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki Opel Astra. Kierujący pojazdem marki Mercedes podróżował sam, poniósł śmierć na miejscu.

Pojazdem marki Opel Astra podróżowało pięć osób, w tym troje dzieci w wieku 16,10 i 2 lat. Osoby z poważnymi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala.

Na miejscu wykonane zostały czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Środzie Śląskiej przy udziale biegłego z zakresu wypadków drogowych. Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.  

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze i bezwzględne respektowanie obowiązujących przepisów, ponieważ łamiąc je, ryzykujemy życiem i zdrowiem swoim, swoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

Źródło: sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
KPP Środa Śląska

431 198202
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

baner

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.