niedziela 23.06.2024

Imieniny: Wandy Zenona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Śmiertelny wypadek na terenie powiatu średzkiego. Policjanci apelują o ostrożność!

SkomentujW minioną sobotę doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 27-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, 5 innych uczestników wypadku z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności, a także, aby stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego!


Tragiczny wypadek na drodze relacji Piersno - Cesarzowice / Fot. KPP w Środzie Śląskiej Tragiczny wypadek na drodze relacji Piersno - Cesarzowice / Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Około godziny 22:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej nr 2075D pomiędzy miejscowością Piersno, a miejscowością Cesarzowice.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Mercedes jadąc od miejscowości Piersno w kierunku miejscowości Cesarzowice nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki Opel Astra. Kierujący pojazdem marki Mercedes podróżował sam, poniósł śmierć na miejscu.

Pojazdem marki Opel Astra podróżowało pięć osób, w tym troje dzieci w wieku 16,10 i 2 lat. Osoby z poważnymi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala.

Na miejscu wykonane zostały czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Środzie Śląskiej przy udziale biegłego z zakresu wypadków drogowych. Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia.  

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze i bezwzględne respektowanie obowiązujących przepisów, ponieważ łamiąc je, ryzykujemy życiem i zdrowiem swoim, swoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

Źródło: sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
KPP Środa Śląska

431 198202

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...
Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.