poniedziałek 26.02.2024

Imieniny: Mirosława Aleksandra

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Średzcy policjanci apelują! Działkowcu – nie daj okazji złodziejom!

SkomentujZa oknem pierwsze promienie słońca, coraz cieplejsze dni, które zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i coraz częstszych i intensywnych pracach w ogrodach i na działkach. Nie dajmy jednak się zwieść! Pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu swojego mienia!


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Średzcy mundurowi apelują do działkowców o niepozostawianie swojego mienia bez nadzoru, a także o „sąsiedzką czujność”. Ogródki działkowe odwiedzają również złodzieje, którzy tylko czekają na odwrócenie naszej uwagi i pozostawienie drogocennych rzeczy podczas prac bez nadzoru, bądź nieodpowiedniego zabezpieczenia naszych domków, garaży i altanek!

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przypominają o zachowaniu ostrożności, a także o właściwym zabezpieczeniu mienia przez działkowców. Nie pozostawiajmy w altankach lub domkach letniskowych cennych przedmiotów, zwłaszcza, gdy pomieszczenia nie są odpowiednio zabezpieczone przed włamaniem. Nigdy nie pozostawiajmy swoich rzeczy bez nadzoru, ponieważ podczas prac w ogrodzie, nawet nie zwrócimy uwagi na to kiedy i jak nasze drogocenne rzeczy znikną.

Policjanci apelują do działkowiczów: jeżeli zauważymy podejrzanie kręcące się na terenie ogródków działkowych  osoby, nie przechodźmy obok nich obojętnie. Zainteresujmy się co tam robią, a  może właśnie sprawdzają teren i planują kradzież. W razie podejrzeń powiadamiajmy o swoich spostrzeżeniach dzwoniąc na telefon alarmowy  - 112.

Policjanci przypominają  o zabezpieczaniu mienia przed kradzieżą. Pamiętajmy o niepozostawianiu w altankach wartościowych narzędzi, elektronarzędzi, rowerów i innych przedmiotów, które mogły by być świetnym łupem dla złodziei. Niepokojące sytuacje można zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Pomoc i poradę można zawsze uzyskać od dzielnicowego, opiekującego się terenem na którym znajduje się działka. 

KPP Środa Śląska
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

ogrody pawlowski trawniki www


warsztat 336224 px

stihl

Nie przegap tych artykułów.