sobota 23.09.2023

Imieniny: Bogusława Tekli

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Średzcy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane

SkomentujTo kolejny już raz, kiedy dzięki skutecznym działaniom średzkich mundurowych, osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, nie unikną prawnych konsekwencji swoich czynów. Funkcjonariusze wczoraj zatrzymali dwie osoby poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie penitencjarnym.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Dwóch mieszkańców naszego powiatu w wieku 35 i 39 lat zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Policjanci podczas realizacji czynności służbowych zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej. 

Pomimo wyznaczenia im terminu do stawienia się w areszcie śledczym lub zakładzie karnym, nie stawiły się, a następnie ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do placówek penitencjarnych.

Działania funkcjonariuszy skierowane są m.in. na zatrzymywanie osób poszukiwanych i realizowane są systematycznie przez średzką jednostkę.
Jedni mają możliwość uniknięcia pobytu w zakładzie penitencjarnym i uwolnienia się od kary po uiszczeniu wskazanej przez Sąd grzywny, inni po ustaleniu miejsca pobytu wracają na wolność.
Jeszcze inni zostają doprowadzeni do zakładu karnego lub aresztu śledczego.
Policjanci informują, że każdy kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności do lat 5. 

Jeżeli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, bądź jesteś w posiadaniu innych informacji mogących się przyczynić do jej zatrzymania – powiadom Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Informacje można przekazać osobiście, telefonicznie, a także za pośrednictwem poczty e-mail- dane kontaktowe tutaj. 

Źródło: KPP Środa Śląska
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

hydrotech do gazety nowa reklama

handlo trans

baner

Nie przegap tych artykułów.