niedziela 14.07.2024

Imieniny: Bonawentury Stelii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Średzcy policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane

SkomentujTo kolejny już raz, kiedy dzięki skutecznym działaniom średzkich mundurowych, osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, nie unikną prawnych konsekwencji swoich czynów. Funkcjonariusze wczoraj zatrzymali dwie osoby poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie penitencjarnym.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Dwóch mieszkańców naszego powiatu w wieku 35 i 39 lat zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Policjanci podczas realizacji czynności służbowych zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej. 

Pomimo wyznaczenia im terminu do stawienia się w areszcie śledczym lub zakładzie karnym, nie stawiły się, a następnie ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do placówek penitencjarnych.

Działania funkcjonariuszy skierowane są m.in. na zatrzymywanie osób poszukiwanych i realizowane są systematycznie przez średzką jednostkę.
Jedni mają możliwość uniknięcia pobytu w zakładzie penitencjarnym i uwolnienia się od kary po uiszczeniu wskazanej przez Sąd grzywny, inni po ustaleniu miejsca pobytu wracają na wolność.
Jeszcze inni zostają doprowadzeni do zakładu karnego lub aresztu śledczego.
Policjanci informują, że każdy kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności do lat 5. 

Jeżeli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, bądź jesteś w posiadaniu innych informacji mogących się przyczynić do jej zatrzymania – powiadom Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Informacje można przekazać osobiście, telefonicznie, a także za pośrednictwem poczty e-mail- dane kontaktowe tutaj. 

Źródło: KPP Środa Śląska
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.