środa 03.03.2021

Imieniny: Maryny Kunegundy

Aktywni na Ziemi Średzkiej – edycja 2020

Aktywni na Ziemi Średzkiej – edycja 2020

Wt, 19.05.2020 17:58

Burmistrz  Środy Śląskiej  zaprasza do  udziału w konkursie grantowym „Aktywni na ziemi średzkiej” – edycja 2020Zapraszając do udziału w kolejnej edycji programu dziękuję za realizację 14 projektów w roku 2019.

Aktywni na Ziemi Średzkiej 2019 – zrealizowane projekty

W ramach programu grantowego „Aktywni na ziemi średzkiej” wspieramy projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych, lokalnych instytucjach oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Nabór wniosków trwa od dnia 18.05.2020 r. do dnia 01.06.2020 r. do godziny 23:59. Wnioski są składane tylko elektronicznie za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem program grantowy „Aktywni na ziemi średzkiej”. Liczy się data i godzina wpływu wniosku na skrzynkę mail-ową.

UWAGA: Wnioski należy wypełnić w formie elektronicznej, wydrukować podpisać przez osoby uprawnione do złożenia wniosku, tak przygotowany wniosek należy zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dodatkowo do wniosku należy załączyć wszystkie wymagane załączniki (dokumentacja fotograficzna, projekty, wizualizacje) oraz wypełniony wniosek w formacie dokumentu tekstowego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w ogłoszeniu, regulaminie  oraz prezentacji.

Zapraszamy do składania wniosków.

Gmina Środa Śląska

Dokumenty do pobrania:

OGŁOSZENIE KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU

PREZENTACJA SZKOLENIE

WNIOSEK

KARTA OCENY FORMALNEJ

KARTA OCENY MERYTORYCZNEJ

UMOWA – WZÓR

SPRAWOZDANIE – WZÓR
powrót na górę
 • Znajomy powiedział(a) Więcej
  Jego kara i tak niska życia nie wróci ani zdrowia dziecka tylko jeszcze będziemy z podatków mordercę utrzymywac  10 minut temu.
 • Domi powiedział(a) Więcej
  Znowu niby wójt pozuje do zdjęcia jaki on jest zaradny myślałby kto ha ha ha ha 17 minut temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Czy to prawda, że w Środzie Śląskiej nabór na unijne dotacje do wymiany pieców będzie dopiero w czerwcu... 36 minut temu.
 • Adaś powiedział(a) Więcej
  Adam polemizujesz już sam ze sobą ?? Strach pomyśleć co będziesz wypisywał po 2 w nocy :( 2 godziny temu.
 • Jasność powiedział(a) Więcej
  Ta SM tak serio??? W Dacię do bagażnika wejdzie im pies, lub na stare koce na tylne siedzenia... wystarczy... 2 godziny temu.
 • azorek powiedział(a) Więcej
  z-ca komendanta sm i wszystko jasne-genialna porada...ciekawe skad ona wie czy za chwile pies sie czegoś nie... 2 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

0
RAZEM