Bal Gimnazjalistów ze Środy Śląskiej

Bal Gimnazjalistów ze Środy Śląskiej

16.06. 2018

Wczoraj gościliśmy na balu gimnazjalistów ze Środy Śląskiej zorganizowanym w hotelu Hellon. Uczniowie klas trzecich żegnali się z rokiem szkolnym 2017/2018, rozpoczynając tym samym nowy, kolejny etap w swoim życiu. 

 

Swoją uroczystość rozpoczęli polonezem, który wyszedł im doskonale. Nagrodzeni brawami, mieli powody do dumy. Prowadzący imprezę przywitali wszystkich gości bardzo serdecznie, zachęcając do dobrej zabawy.

Uczniowie podziękowali nauczycielom i dyrekcji szkoły za trud włożony w naukę i wychowanie pięknymi kwiatami, a rodzice za zaangażowanie oraz poświęcenie. Natomiast pani dyrektor, Alina Kargol za trzy wspaniałe lata, życząc uczniom powodzenia i dalszych sukcesów szkolnych oraz zawodowych. - Imprezę czas zacząć - dodała na zakończenie p. dyr.

Na początku oczywiście był czas na poczęstunek i zregenerowanie sił. Chwilę później odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa wszystkich klas z wychowawcami, a po części oficjalnej długo wyczekiwana dyskoteka z DJ. 

My również życzymy wszystkim absolwentom świetnych wyników z egzaminów gimnazjalnych, przemyślanych decyzji przy wyborze szkół oraz wielu sukcesów zawodowych.  

(kb) fot. kb

IMG 2970

IMG 2953

IMG 2960

IMG 2941

IMG 2957

IMG 2938

IMG 2960

IMG 2969

IMG 2966

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację