niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Dzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej

Dzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej

Pt, 26.11.2021 15:02

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia, bardzo lubiany przez dzieci, ponieważ mogą tego dnia przynieść do szkoły ukochane pluszaki. W tym roku szkolnym (ze względu na epidemię Covid -19) akcja ta była obchodzona pod hasłem: MAŁE JEST PIĘKNE.


Samorząd Uczniowski poszukiwał misia NAJMNIEJSZEGO Z NAJMNIEJSZYCH. Z właścicielem pluszowego maleństwa zostanie przeprowadzony wywiad, który znajdzie się w następnym wydaniu szkolnej gazetki "Kubusiowe Wiadomości".

W klasach uczniowie oglądali prezentację o Światowym Dniu Pluszowego Misia oraz wykonywali ciekawe prace plastyczno-techniczne. Pluszowi ulubieńcy brali też udział w zajęciach wychowania fizycznego, a niektórzy z nich zasiedli nawet w szkolnej ławce:).

Pani Sylwia Walaszczyk przygotowała fotobudkę, która stała się jedną z wielu atrakcji tego dnia. Można śmiało powiedzieć, że mimo rozwoju technologii pluszowe misie są, i z pewnością jeszcze długo będą, ukochaną zabawką dzieci.

Opiekunka Samorządu Uczniowskiego
Dorota Dyjak - Baraniecka

 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 2 godziny temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... 2 godziny temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 9 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…