Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Honorowy Konsul Norwegii z wizytą w Środzie Śląskiej

Dziś w Urzędzie Miejskim Burmistrz Elżbieta Czarnota spotkała się z Konsulem Honorowym Królestwa Norwegii Bartoszem Masternakiem. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim możliwości pozyskiwania środków z Funduszu Norweskiego, z którego Gmina Środa Śląska planuje w przyszłości korzystać.

Fundusz ten wspiera m.in. inicjatywy związane z rozwojem lokalnym, zieloną transformacją, kulturą oraz ochroną dziedzictwa.

Podczas spotkania poruszono również temat współpracy międzynarodowej, która może przynieść korzyści dla mieszkańców naszej gminy.

Dziękujemy za wizytę i miłą rozmowę.

Gmina Środa Śląska


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.