poniedziałek 27.01.2020

Imieniny: Anieli Jerzego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

„Liski” są już przedszkolakami!

„Liski” są już przedszkolakami!

19.11. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Dzieci z grupy „Liski” Punktu Przedszkolnego Pentliczek 1 w Środzie Śląskiej są już pełnoprawnymi przedszkolakami. Pasowanie odbyło się 15 listopada.

Do uroczystości pasowania na przedszkolaka dzieci przygotowywały się wraz ze swoimi wychowawczyniami – ćwiczyły śpiewanie i pokazywanie do wybranych piosenek. Występ rozpoczął się kilka minut po godzinie 14:00 w piątek, 15 listopada.

Na widowni zasiedli rodzice i opiekunowie „Lisków”. Po krótkim programie artystycznym dyrektor Sebastian Stępniak przy pomocy specjalnej przedszkolnej kredki pasował każdego „Liska” na przedszkolaka, a na pamiątkę tego dnia każde z dzieci otrzymało dyplom i książkę.

W ramach wspólnego, rodzinnego świętowania, odbyły się też warsztaty plastyczne. Dzieci wraz z ze swoimi rodzinami przygotowały wyjątkowe jesienne świeczniki, które ozdobią ich domy. Tego dnia wszystkim towarzyszyło duże wzruszenie, ale i ogromna radość i duma z przedszkolaków. 

– Razem z najmłodszą grupą rozpoczynamy przedszkolną przygodę. To symboliczny początek drogi pełnej nauki, zabawy i wspaniałych wspomnień – mówi Justyna Maźniewska, wychowawczyni „Lisków” w Punkcie Przedszkolnym Pentliczek 1 w Środzie Śląskiej.

(mw)

Galeria zdjęć z uroczystości (link)

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację