niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Podopieczni Dziennego Domu Seniora dziękują za książkiDyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej Joanna Sadowska oraz Kierownik Dziennego Domu „Senior+” Justyna Hołyst wraz z uczestnikami składają wyrazy podziękowania dla Pani Beaty Misieńko-Wypych z firmy Budimex S.A. oraz wszystkich osób zaangażowanych w inicjatywę zbierania książek do Dziennego Domu Senior + w Środzie Śląskiej.Pani Beata, która wraz z innymi osobami przeprowadza akcje charytatywne, dowiedziawszy się o powstaniu dziennej placówki dla seniorów w Środzie Śląskiej, skontaktowała się z Domem Seniora z przedstawieniem tej właśnie inicjatywy.

Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania Seniorów i kadry DDS. Do Dziennego Domu Seniora trafiły rozmaite książki o tematyce kulinarnej, religijnej, przygodowej, podróżniczej, kryminalnej, romantycznej, a także literatura piękna. Wśród podarunków znalazły się też materiały, które będą przydatne do arteterapii. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce.

Seniorzy rozpakowywali kartony z książkami z wielkim zapałem, selekcjonując je jednocześnie względem tematyki. Dzięki podarowanym książkom urozmaicone zostaną zajęcia z biblioterapii, a chętni Seniorzy będą mogli spędzać długie, zimowe wieczory w domu przy wybranej lekturze pożyczonej z Domu Seniora.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów akcji oraz darczyńców!

(prg)
  • Łojeny powiedział(a) Więcej
    Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy 3 minut temu
  • bch powiedział(a) Więcej
    To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... 16 minut temu.
  • mati powiedział(a) Więcej
    Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…