środa 07.06.2023

Imieniny: IGORA Roberta Wiesława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


ZAGRAJCIE Z NAMI W 30. FINALE WOŚP! Sztab DK Środa Śląska i Wilkszyn RAZEM dla WOŚP

5 CommentsSztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej z 23 świetlicami wiejskimi oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem zbierają pieniądze w ramach 30. finału orkiestry dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.


Sztab WOŚP DK Środa Śląska i sztab WOŚP Wilkszyn - zapraszają Sztab WOŚP DK Środa Śląska i sztab WOŚP Wilkszyn - zapraszają

'


W programie sztabu WOŚP DK Środa Śląska razem z WOŚP Wilkszyn i jego partnerów jakimi są świetlice wiejskie nie zabraknie atrakcji dla wpierających fundację Jurka Owsiaka. Będą licytacje, koncerty, występy i wiele atrakcji, które mimo trwającej pandemii udało się przygotować zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

- W dniu finału tj. 30 stycznia prawie w każdej miejscowości Gminy Środa Śląska będzie możliwość wsparcia WOŚP ponieważ również nasze świetlice wiejskie włączyły się do akcji. Akcję wspiera Miasto i Gmina Środa Śląska, a także aktywne stowarzyszenia lokalne i KGW - informuje Grzegorz Ptaszyński, dyrektor średzkiego Domu Kultury.

30 stycznia od godziny 14 w sali widowiskowej Domu Kultury odbędą się jubileuszowe koncerty WOŚP. Na finałowej scenie DK zagrają: Marcin Malinowski, Limmia Music: Julia Gromek, Adrianna Kunecka, Justyna Czarniecka, Krzysiek Gałysa Beatbox, Uczestnicy zajęć wokalnych Gosi Pauki, Oliwia Bachowska, Maciej Gaicki z zespołem w przebojach rockowych, Złotousty Ent. Będzie można zobaczyć również pokaz taneczny w wykonaniu Ladies.

Tego samego dnia we foyer Domu Kultury działać będzie studio WOŚP transmitowane na żywo przez TVi Roland, a w nim informacje o licytacjach, darczyńcach, prezentacja występujących i relacja z działań WOŚP ze świetlic wiejskich. Imprezę poprowadzi Adrian Walczyk. Za bilet całodniowy zapłacimy 20 zł. O godz. 20 zapraszamy mieszkańców na Rynek Dolny, gdzie w ramach światełka do nieba rozbłysną nasze serca. Podczas pokazu będzie można zaopatrzyć się w zimne ognie i rozgrzewający napój.

- Sztab WOŚP średzkiego Domu Kultury zaprosił do współpracy nasz Sztab WOŚP z Wilkszyna, by zagrać razem  i zebrać pieniądze dla podopiecznych fundacji – informuje Monika Szymanowska, szef sztabu WOŚP Wilkszyn. Na grupie Facebookowej Wilkszyńskie Licytacje Allegro - Sztab WOŚP Wilkszyn można licytować zarówno wartościowe przedmioty, jak i inne atrakcje. Wybór jest niemały i warto dołączyć do grupy na https://www.facebook.com/groups/454948025514701/?multi_permalinks=677032909972877¬if_id=1643236588206205¬if_t=group_activity&ref=notif  i licytować, jednocześnie pomagając innym.

WOŚP Wilkszyn przygotował wiele atrakcji w dzień finału na terenie Kopalni Wrocław Strefa Wakacji. W planach są m.in. morsowanie, lot balonem, koncerty na żywo i zumba. Szczegóły na załączonym plakacie. Z kolei na parkingu przy świetlicy w Wilkszynie na przybyłych czekać będą zabytkowe samochody milicyjne od fani PRL oraz poczęstunek, a o godz. 14 prawdziwa gratka dla fanów żużla – spotkanie z Maciejem Janowskim, kapitanem Betard Sparty Wrocław i sesja autografowa.  Oprócz tego gry i zabawy dla dzieci oraz tradycyjne światełko do nieba.

wil n

Akcję WOŚP można też wesprzeć wpłacając datki do e-skarbonki średzkiego Domu Kultury https://eskarbonka.wosp.org.pl/zazzm5  lub biorąc udział w elektronicznych licytacjach na Allegro sztabu #1835 a także do e-skarbonki Cukierni Yogi Wilkszyn  https://eskarbonka.wosp.org.pl/ayh4lh

Na profilu Facebook Domu Kultury znajduje się grupa poświęcona licytacjom na rzecz WOŚP, a w niej odnośniki do aukcji i wszystkie informacje dotyczące licytacji.  Warto też wrzucać datki do licznych puszek kwestarskich obu sztabów  tj. WOŚP DK Środa Śląska oraz WOŚP Wilkszyn. Puszki czekają na Wasze datki następujących miejscach:

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

Kino Kadr w Środzie Śląskiej

Cukiernio-Kawiarnia Fantazja Środa Śl.

Al Lago Pizza i Wino na Kajakach

Pizzeria GRANO w Środzie Śląskiej

Hashtag Burger w Środzie Śląskiej

Sklep Merkury w Środzie Śląskiej

Lody Sznajder Środa Śląska

Średzki Park Wodny

Mrówka Składbud Środa Śląska

Szkoła Podstawowa Rakoszyce

FHU RULES Targowa Środa Śląska

Quatro Pizza Środa Śląska

Cukiernia YOGI w Wilkszynie

Przychodnia Villlvet Wilkszyn

Rożowe Okulary salon optyczny Wrocław

Wieża Kontroli Lotów Wrocław

BestSeller warzywniak Lutynia

Kopalnia Wrocław Strefa Wakacji

Piekarnia Księginice

oraz w 23 świetlicach wiejskich

2022 01 30 finalwdk

Jak informuje średzki DK w świetlicach wiejskich opiekunki wraz z sołtysami, radami sołeckimi, lokalnymi stowarzyszeniami oraz KGW przygotowali różne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz poczęstunek. Dochód ze sprzedaży „cegiełek” przekazany będzie w całości na dziecięcą okulistykę. Zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki! Wielki finał WOSP 2022 już 30 stycznia! Zagrajcie z nami w 30 Finale WOŚP! Czekamy na Was i na Wasze dobre serca!

         Sztab WOŚP DK Środa Śląska i sztab WOŚP Wilkszyn
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Na takie akcje straż miejska ma czas szkoda że na przejściu koło szkoły podstawowej nigdy nikogo ...
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

handlo trans

ogrody pawlowski trawniki www


taxi stas