list | artykuł | zdjęcia


Siostra Michalina opuszcza Środę Śląską


Po ponad 30-letniej posłudze w zakrystii, parafię św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej opuszcza siostra Michalina Strzelecka.




Fot. parafia św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej / Fb Fot. parafia św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej / Fb


5 Comments

Niezliczone msze święte, tony ułożonych kwiatów, pokolenia wychowanych ministrantów to najkrótsze podsumowanie służby siostry Michaliny w średzkiej parafii. 

Wczoraj w Jej intencji parafianie modlili się podczas mszy św. o godz. 12.00. Nie zabrakło życzeń, upominków, a także pełnych wdzięczności oklasków. - Dziękujemy i życzymy Siostrze Michalinie Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki Maryi Wspomożycielki w nowej wspólnocie zakonnej - napisała na swoim facebooku parafia św. Andrzeja Apostoła. 

Wiadomość o odejściu Siostry wywołała wiele reakcji i komentarzy. „Oj, taka cudowna siostra powinna z nami zostać”, “Powodzenia na dalszą drogę!! Dziękujemy, z Bogiem” - pisali parafianie. Ciepłe słowa, a także żal związany z przeniesieniem nie dziwią, ponieważ Siostra Michalina dała się poznać jako osoba niezwykle życzliwa, opiekuńcza i oddana naszej społeczności.  

(rol)


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.