niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Średzki Inkubator Przedsiębiorczości na ukończeniuZakończyły się roboty budowlane przy Średzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Spółdzielczej w Środzie Śląskiej. Pod koniec kwietnia rozpoczęły się czynności odbiorowe inwestycji.


Końcowa faza budowy Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Spółdzielczej / fot. UM Końcowa faza budowy Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Spółdzielczej / fot. UM


W nowoczesnym, dwukondygnacyjnym biurowcu o pow. użytkowej 760 m2. znajduje się m. in. 11 w pełni wyposażonych biur o pow. od 11 m2 do 60 m2, open space, sala spotkań i sala konferencyjna z zapleczem technicznym. Obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada infrastrukturę sieciową i na przełomie II i III kwartału zostanie wyposażony w sprzęt komputerowy oraz specjalistyczne oprogramowanie, z którego będą mogły korzystać przedsiębiorstwa zlokalizowane w Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Budowa Średzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości jest współfinansowana w 85% ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Jej wartość to blisko 7 mln zł.

Po wyposażeniu i uruchomieniu Średzki Inkubator Przedsiębiorczości zapewni osobom rozpoczynającym i prowadzącym działalność gospodarczą kompleksowe wsparcie. Chodzi o preferencyjne warunki dostępu do lokali biurowych, IT oraz specjalistycznych usług doradczych i szkoleniowych. W planach średzki inkubator będzie miejscem wydarzeń biznesowych, promujących lokalnych i subregionalnych przedsiębiorców, szczególnie młodych, w nowoczesnych branżach.

(prg)
  • Łojeny powiedział(a) Więcej
    Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy 2 godziny temu.
  • bch powiedział(a) Więcej
    To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... 2 godziny temu.
  • mati powiedział(a) Więcej
    Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…