piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna JulianaWygraj romantyczną kolację. Konkurs Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej
Z okazji zbliżających się Walentynek Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza dorosłych czytelników do udziału w konkursie czytelniczym MOJA UKOCHANA… KSIĄŻKA, KTÓRA SKRADŁA MOJE SERCE.

Partnerem wydarzenia jest Karczma Słowianka w Mazurowicach, która ufundowała dla zwycięzców voucher na romantyczną kolację o wartości aż 200 zł. Wydarzenie będzie realizowane w mediach społecznościowych na fanpage’u Biblioteki Publicznej.

Udział w konkursie jest prosty i przyjemny. Wykonane prace należy zamieszczać na fanpage’u https://www.facebook.com/BPSrodaSlaska w komentarzach pod postem MOJA UKOCHANA… KSIĄŻKA, KTÓRA SKRADŁA MOJE SERCE w terminie od 31 stycznia do 11 lutego 2022 r.

Przedmiotem konkursu jest napisanie krótkiej opinii książki, która wywarła na uczestniku wrażenie i jego zdaniem jest godna polecenia innym. W tym celu pod postem należy zamieścić komentarz zawierający: tytuł książki, imię i nazwisko jej autora oraz kilka zdań z uzasadnieniem wyboru. Tematyka książki powinna w ciekawy i oryginalny sposób nawiązywać do Walentynek – Święta Zakochanych, zawierać pozytywne zabarwienie emocjonalne oraz argumentację, dlaczego ta książka jest szczególna i jakie wywarła na jej czytelniku wrażenie.

Celem naszego konkursu jest kształcenie wyobraźni i inwencji twórczej, pobudzenie wrażliwości na słowa pisane, doskonalenie warsztatu oraz zachęcenie członków lokalnej społeczności do prezentowania publicznie własnej twórczości oraz promocja biblioteki.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 lutego 2022 r. Laureaci zostaną powiadomieni przez Messengera. Wyniki będą umieszczone na stronie internetowej www.bpsrodaslaska.pl i fanpage’u Biblioteki Publicznej. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe – dla zwycięzcy przewidziany jest voucher o wartości 200 zł ufundowany przez Karczmę Słowianka w Mazurowicach, a 5-ciu najwyżej ocenionych uczestników otrzyma gadżety biblioteczne, które będą do odbioru w siedzibie Biblioteki.

(rwar)

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

...kolejna ciekawa oferta to:
 

  • dsr powiedział(a) Więcej
    Autor ma rację! Sami śmiecą a później narzekają że syf w mieście - taka średzka rzeczywistość niestety... 2 godziny temu.
  • Putin powiedział(a) Więcej
    Znowu znikają komentarze. Władza czuwa. 7 godzin temu.
  • Banan powiedział(a) Więcej
    Owocowe Środy. 8 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …