poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej informuje

Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej informuje

Cz, 12.03.2020 21:51

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo: • przypominamy Państwu, że sprawy z zakresu geodezji, kartografii (np. zamawianie dokumentów jak wypis czy wypis i wyrys z ewidencji gruntów i budynków, zamawianie kopii map ewidencyjnych i zasadniczych oraz inne wnioski i e-usługi) realizowane mogą być także  zdalnie poprzez Platformę Elektronicznych Usług Geodezyjnych (www.peug.pl lub sredzki.ebewid.pl) lub też poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP.
 • Wydział Spaw Obywatelskich i Komunikacji  prosi, aby wizyty w urzędzie przez najbliższe dni były przemyślane i zasadne. Nie jest wskazane zabieranie ze sobą dzieci lub innych postronnych osób. Przypominamy też, że zgłoszenie nabycia/zbycia pojazdu można dokonać poprzez  ePUAP lub tradycyjną pocztą. Ponadto zachęcam, aby telefonicznie upewniać się czy dokumenty są gotowe do odbioru lub jak powinien wyglądać komplet dokumentów do złożenia. Tel. prawa jazdy: 71 396 89 08/58, rejestracja: 71 396 89 11/56/57/61.
 • Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Środzie Śląskiej, za zgodą starosty powiatu, wstrzymuje przyjęcia dzieci, młodzieży i rodziców w dniach od 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r.

Powiat Średzki
powrót na górę
 • JURI BOJKA powiedział(a) Więcej
  bardzo zabawne jest to co pisowcy robią z ludźmi powiedzmy w jaki sposób nas tresują szalika nie możesz... 20 minut temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.Wojtka rownież czytam i osobiscie znam-dobrze jest miec szerokie spektrum zainteresowan. 2 godziny temu.
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 10 godzin temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 10 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 11 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 12 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM