niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Startuje 4. edycja powiatowego konkursu kulinarnegoW gościnnych progach Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Środzie Śląskiej 21 maja wystartuje 4. edycja konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”.  Zapraszamy kucharzy amatorów do udziału!


Fot. Archiwum Fot. Archiwum


To już czwarta odsłona organizowanego przez Powiat Średzki konkursu. Wspólna zabawa ma aktywizować i integrować mieszkańców, doskonalić ich umiejętności kulinarne, a także promować lokalne talenty. – Nasz konkurs ma już wierne grono uczestników, ale co roku pojawiają się nowe drużyny z czego bardzo się cieszymy. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na dobrą zabawę w miłej atmosferze, a twórcy najsmaczniejszych dań na nagrodę o wartości tysiąca złotych – informują pracownicy wydziału promocji średzkiego starostwa, koordynujący konkurs.

Tematem pierwszego kulinarnego pojedynku będzie deser z grilla. Drużyna, która przygotuje najlepszy, otrzyma voucher o wartości 1 tys. złotych oraz tytuł i dyplom „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Przewidziano również wyróżnienia o wartości 300 zł. Wśród oceniających będą m.in. Wojciech Mieliński, tytularny mistrz kuchni oraz Mariusz Komenda, półfinalista programu MasterChef. Zdaniem specjalistów, deser z grilla pozwoli kucharzom-amatorom na pokazanie swojej kreatywności. 

Zapraszamy mieszkańców powiatu do udziału w konkursie. Drużyny można zgłaszać do czwartku 19 maja. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załączeniu. Warto dodać, że powiatowy konkurs zdobył znak jakości przyznawany przez Krainę Łęgów Odrzańskich, co oznacza, że jest on ciekawym i wartościowym wydarzeniem.

Powiat Średzki - RFP

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia - I gotowanie

5835 gotowanien 2
<-- || -->

  • Łojeny powiedział(a) Więcej
    Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy 2 godziny temu.
  • bch powiedział(a) Więcej
    To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... 2 godziny temu.
  • mati powiedział(a) Więcej
    Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…