sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Taras w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Środzie Śląskiej, jak nowy!
Przedstawiciele powiatu średzkiego w składzie starosta Krzysztof Szałankiewicz i skarbniczka Elżbieta Czarnota wzięli dziś udział w oficjalnym odebraniu nowo wyremontowanego tarasu w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Środzie Śląskiej.

Fot. Powiat Średzki - RFP Fot. Powiat Średzki - RFP


Modernizacja została sfinansowana przez firmę BASF, a na odbiorze obecny był dyrektor zakładu w Komornikach Jan Garbe.

 - Bardzo dziękujemy całej firmie za zaangażowanie się w tę akcję. Państwa wsparcie jest dla nas bardzo istotne. Teraz taras jest bezpieczny, a dzieci przebywające na nim z pewnością będą się tu bardzo dobrze czuły i bawiły. Życzę, żeby z nowego miejsca korzystało się jak najlepiej i żeby służyło wam jak najdłużej - mówił starosta. Wraz ze skarbniczką wręczyli również młodym mieszkańcom placówki gry planszowe mające na celu wspólną integrację i spędzenie czasu.

(rfp)

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…