piątek 27.11.2020

Imieniny: Waleriana Wergiliusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Uwaga! Sprawca wypadku poszukiwany

Uwaga! Sprawca wypadku poszukiwany

13.11. 2020
 •  

Policja poszukuje kierowcy, który potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę i uciekł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek 6 listopada ok. godz. 6:00 rano na drodze krajowej nr 5 w Jaroszowie, w pobliżu Strzegomia. 45-letnia kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, gdy została potrącona przez samochód osobowy. Kierowca niebieskiego Opla nie zatrzymał się, by udzielić kobiecie pomocy, odjechał z miejsca zdarzenia.

- Prosimy o nagłośnienie, bo może sprawca pojechał na Udanin. Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia lub posiada nagranie z tego wypadku, prosimy zgłosić sprawę na policję – apeluje rodzina poszkodowanej.

mk / fot. wk

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Tomek powiedział(a) Więcej
  Przecież infrastruktura chociażby w ciechowie pamięta jeszcze TP SA. Które od lat nie istnieje. Orange jako dostawca od lat ma w... 46 minut temu.
 • Orange Polska powiedział(a) Więcej
  Orange Polska jest jedynie operatorem tejże infrastruktury FTTH i właścicielem części od węzła szkieletowego do odbiorców. Natomiast... 55 minut temu.
 • Pan kierownik powiedział(a) Więcej
  Panie Maliniak! A co Pan o tym myśli? 2 godziny temu.
 • ale powiedział(a) Więcej
  przecież pisze że się przyznał ?? 2 godziny temu.
 • Władek powiedział(a) Więcej
  To nic złego, że zapytał. W internecie różne informacje są dodawana a w komentarzach tym bardziej trzeba uważać. 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

04.11.2020 10:49 wrote:

 Poszukuję opieki nad 84 letnią kobietą . Najchętniej do wspólnego zamieszkania w mieszkaniu w Środzie Śląskiej . Osoba chodząca , w dużym …

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.