środa 19.02.2020

Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Uprawiał konopie w szafie. Wpadł, gdy wynosił rośliny z mieszkania

Uprawiał konopie w szafie. Wpadł, gdy wynosił rośliny z mieszkania

26.04. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Na 3 miesiące do aresztu trafił młody mieszkaniec powiatu średzkiego zatrzymany przez policjantów, który w wynajmowanym mieszkaniu uprawiał rośliny konopi.

Średzcy policjanci uzyskali informację, że młody mieszkaniec powiatu średzkiego może posiadać środki odurzające.

- Funkcjonariusze zastali 19-latka, jak wychodził z bloku mieszkalnego. Na widok mundurowych wyraźnie się zdenerwował. Jak się wkrótce okazało, miał ku temu powód, bowiem w torbie podręcznej policjanci ujawnili krzewy konopi oraz susz roślinny - informuje asp. szt. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Dalsze czynności potwierdziły podejrzenia policjantów. Śledczy przeszukali miejsce zamieszkania 19-latka, gdzie w pokoju oraz w kuchni ujawnili przedmioty służące do popełnienia przestępstwa.

- Zabezpieczono m.in. woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i wagę elektroniczną. Ponadto w jednej z szaf, odpowiednio przystosowanej do uprawy, policjanci odkryli kilka doniczek z pozostałościami po krzewach - wyjaśnia policjantka. - Wygląd pomieszczeń, w tym łazienki, w której znajdowały się szczątki roślin, świadczył o tym, że mężczyzna próbował pozbyć się dowodów przestępstwa.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi powiatu średzkiego zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających w postaci marihuany oraz za uprawę konopi innych niż włókniste.

Obecnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy.

- Przestępstwo uprawy konopi innych niż włókniste zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi za posiadanie środków odurzających. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - przypomina asp. szt. Marta Stefanowska.

(rol/ms) / fot. policja

narkotyki8

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Oj chłopcze, to sobie narobiles

This comment was minimized by the moderator on the site

Uwielbiam te oklepane formułki o dowodach zgromadzonych podczas śledztwa, które umożliwiają postawienie zarzutów. Te ciamajdy potrafią coś udowodnić tylko jeśli mają wyłożone na tacy dowody. Sami nie potrafiliby przedstawić zarzutów drzewu.

This comment was minimized by the moderator on the site

a ja uprawiałem SEX w windzie - tyle że sam z sobą ... tak że tego ... : -\
nie wiem czy też będę skazany teraz . . . ? Aha i najważniejsze apropos seksu - to w seksie od tyłu najważniejsze ( w przypadku faceta) jest bycie tym z tyłu ...

This comment was minimized by the moderator on the site

Pewno menda (..) nadał go,lata na komendę do (..) pomimo że już nie pracuje i kabluje wszystko na wszystkich stary stalinowski pies,tak tak ale to dobrze że te mendy co dołują handlują i trują nasze dzieci są wyłapywane że zdrowego społeczeństwa,tych ćpunów i dilerów w naszym mieście to chyba jest mnóstwo,ale brawooooo milicja czy z (...) czy sami żeście się ogarnęli brawooooo,teraz kolej na następnych dilerów do akcji chłopaki.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

stihl

hydrotech do gazety nowa reklama

komnet internet

taxi stas

drewno kominkowe

allago reklama kino Obszar roboczy 1

zuk baner

nadania i odbiory 18

handlo trans

panele 5kw

 

Serwis

0001