Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

W Miękini zorganizowali festyn dla Szymona

W Miękini zorganizowali festyn dla Szymona

15.10. 2018

Wczoraj w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miękini odbył się festyn charytatywny dla Szymona, 8-letniego chłopca, u którego zdiagnozowano nieoperacyjnego glejaka mózgu.

- Od wakacji trwa jego leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – razem znów pomagamy w ciężkiej i kosztownej walce o zdrowie i życie chłopczyka - informowali o wydarzeniu organizatorzy festynu.

Podczas imprezy obywała się ogólna zbiórka pieniędzy, każdy miał okazję wrzucić dowolną kwotę do puszki. Oprócz tego prowadzona była sprzedaż rękodzieła, smakołyków oraz loteria fantowa. Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży, także zostaną przekazane na kosztowne leczenie chłopca.

W czasie trwania imprezy na scenie pojawiały się przeróżne zespoły, które przyciągały rzeszę widzów. Była też wspólnie zatańczona zumba, do której zgłosili się młodzi oraz nieco starsi i z uśmiechem na twarzy ochoczo podrygiwali w rytm muzyki.

Kwota jaką udało się zebrać na festynie nie jest na razie znana. Wiemy jedynie, że już wszystkie puszki z zebranymi pieniędzmi zostały przekazane fundacji, która sprawuje opiekę nad Szymonem.

(kb) fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Ludzie otrząśnijcie się.
Przelew już poszedł. Zdrówka ...
Wystarczy, że przejdę na drugą stronę ulicy i już jestem w Lidlu. Hip hip hura ...
Hej, ale to ten mostek to starosty jest bo tam rzeka plynie panstwowa

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…