niedziela 07.03.2021

Imieniny: Tomasza Felicyty

Więcej zajęć sportowych dla kandydatów do służby w Policji

Więcej zajęć sportowych dla kandydatów do służby w Policji

Pn, 19.10.2020 16:07

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce.



Przypominamy, że postępowanie kwalifikacyjne do służby w Policji zostało wznowione.

Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą składać osobiście dokumenty aplikacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, która mieści się przy ul. Św. Andrzeja 2. Wszelkich informacji dot. wymaganych dokumentów, procesu rekrutacji oraz poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego udzieli pracownik Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod nr tel. 47 87-222-09.

Należy podkreślić, że poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej prowadzone są z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższymi ograniczeniami osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 87-222-09.

Jednocześnie informujemy, że w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Poznańskiej 14, wznowione zostały zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej.

Od dnia 19 października br. zajęcia prowadzone będą w:

  • poniedziałki I tura w godzinach 10.30 – 12.00, II tura 12.30-14.00
  • środa I tura 10.00-12 00, II tura 12.30-14.00
  • czwartek I tura 8.00-9.30, II tura 10.00-12.00
  • piątek I tura 8.00-10.00, II tura 10.30-12.00

Zajęcia prowadzone będą zgodnie z wytycznymi Ministrów właściwych ds. Sportu i Zdrowia, dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

  • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • korzystający z pełni praw publicznych;
  • posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Źródło: Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej

asp. szt. Marta Stefanowska




powrót na górę
  • Ziom powiedział(a) Więcej
    Zmień internet? Albo chociaż na chwilę wyłącz zakładki z czerwonym hubem  B) 2 minut temu
  • Szaranowicz powiedział(a) Więcej
    No, Fakt. Ja się też pytam w takim razie, kto dał (czy włączył) tej kobiecie, (bo przecież komentatorem... godzinę temu.
  • SzerLook powiedział(a) Więcej
    Junior nie jest lepszy... poszukaj, poczytaj. Obecna partia nie zawsze ma z tym problem  :evil: 3 godziny temu.
  • Xxx powiedział(a) Więcej
    Brawo Wy ale to raczej nie jest zadanie dla dzielnicowych . Ciekawe jakie mają rozpoznanie rejonu ?ale czego... 3 godziny temu.
  • zapomnij powiedział(a) Więcej
    prędzej doczekasz się emerytury niż tej drogi... niestety!! 5 godzin temu.
  • też wyborca powiedział(a) Więcej
    to prawda, ile lat się już słyszy o tej drodze między Środą Śląską a Jastrzębcami.... żenada i... 5 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…