sobota 20.07.2024

Imieniny: Czesława Fryderyka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Wielka akcja poszukiwawcza w Środzie Śląskiej! Policja mobilizuje siły w poszukiwaniu zaginionych chłopców!

SkomentujŚroda Śląska była świadkiem dramatycznej nocy, gdy miejscowa Komenda Powiatowa Policji w miniony wtorek przeprowadziła intensywne działania poszukiwawcze za zaginionymi małoletnimi chłopcami. Policjanci dokładali wszelkich starań i robili co mogli aby odnaleźć dzieci, w tym czasie ich rodziny przeżywały ogromne napięcie. Poszukiwania na szczęście zakończyły się sukcesem.


Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl


Akcja poszukiwawcza, która trwała przez całą noc, była wynikiem determinacji i profesjonalizmu średzkich policjantów, którzy nie szczędzili wysiłków, aby odnaleźć zaginionych chłopców. Wspierani przez przewodnika psa oraz funkcjonariuszy z wrocławskich komisariatów, mundurowi wkroczyli do akcji z nadzieją na jak najszybsze i bezpieczne odnalezienie dzieci.

Wszystkie dostępne środki i zasoby zostały wykorzystane w celu zwiększenia szans na sukces. Policjanci przeprowadzili szeroko zakrojone poszukiwania w różnych częściach miasta, odwiedzając ulice, parki, tereny zielone i inne potencjalne miejsca, w których mogły znajdować się zaginione osoby. Liczne patrole policyjne przeczesywały okolice, starając się odnaleźć ślady, które mogłyby doprowadzić do dzieci.

Niezliczone godziny pracy i poświęcenie zaangażowanych funkcjonariuszy doprowadziły do przełomu w poszukiwaniach. W końcu, po wyczerpującej i pełnej napięcia nocy, zaginieni chłopcy zostali odnalezieni w dobrym zdrowiu. Radość, jaka ogarnęła ich rodziny, nie może być opisana słowami. To właśnie siła wspólnoty i wzajemna solidarność przyczyniły się do sukcesu akcji.

Komendant Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej podziękował wszystkim funkcjonariuszom za ich zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcenie w służbie. Wyraził również wdzięczność za realizację roty ślubowania "strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia". Chłopcami zajmie się Sąd Rodzinny. 

Ta niecodzienna akcja poszukiwawcza pokazuje, jak ważną rolę pełnią policjanci w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony naszych obywateli, szczególnie tych najmłodszych. W tak trudnych chwilach, gdy zaginiona osoba to dziecko, mobilizacja sił i determinacja całego społeczeństwa policyjnego stają się kluczowymi czynnikami w osiągnięciu najważniejszego celu – odnalezienie dzieci całych i zdrowych. Ta historia po raz kolejny pokazuje: „Gdzie jest Policja?”  - Pomaga i Chroni.

Źródło: KPP Środa Śląska

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.