piątek 22.09.2023

Imieniny: Tomasza Maurycego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wielka akcja poszukiwawcza w Środzie Śląskiej! Policja mobilizuje siły w poszukiwaniu zaginionych chłopców!

SkomentujŚroda Śląska była świadkiem dramatycznej nocy, gdy miejscowa Komenda Powiatowa Policji w miniony wtorek przeprowadziła intensywne działania poszukiwawcze za zaginionymi małoletnimi chłopcami. Policjanci dokładali wszelkich starań i robili co mogli aby odnaleźć dzieci, w tym czasie ich rodziny przeżywały ogromne napięcie. Poszukiwania na szczęście zakończyły się sukcesem.


Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl


Akcja poszukiwawcza, która trwała przez całą noc, była wynikiem determinacji i profesjonalizmu średzkich policjantów, którzy nie szczędzili wysiłków, aby odnaleźć zaginionych chłopców. Wspierani przez przewodnika psa oraz funkcjonariuszy z wrocławskich komisariatów, mundurowi wkroczyli do akcji z nadzieją na jak najszybsze i bezpieczne odnalezienie dzieci.

Wszystkie dostępne środki i zasoby zostały wykorzystane w celu zwiększenia szans na sukces. Policjanci przeprowadzili szeroko zakrojone poszukiwania w różnych częściach miasta, odwiedzając ulice, parki, tereny zielone i inne potencjalne miejsca, w których mogły znajdować się zaginione osoby. Liczne patrole policyjne przeczesywały okolice, starając się odnaleźć ślady, które mogłyby doprowadzić do dzieci.

Niezliczone godziny pracy i poświęcenie zaangażowanych funkcjonariuszy doprowadziły do przełomu w poszukiwaniach. W końcu, po wyczerpującej i pełnej napięcia nocy, zaginieni chłopcy zostali odnalezieni w dobrym zdrowiu. Radość, jaka ogarnęła ich rodziny, nie może być opisana słowami. To właśnie siła wspólnoty i wzajemna solidarność przyczyniły się do sukcesu akcji.

Komendant Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej podziękował wszystkim funkcjonariuszom za ich zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcenie w służbie. Wyraził również wdzięczność za realizację roty ślubowania "strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia". Chłopcami zajmie się Sąd Rodzinny. 

Ta niecodzienna akcja poszukiwawcza pokazuje, jak ważną rolę pełnią policjanci w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony naszych obywateli, szczególnie tych najmłodszych. W tak trudnych chwilach, gdy zaginiona osoba to dziecko, mobilizacja sił i determinacja całego społeczeństwa policyjnego stają się kluczowymi czynnikami w osiągnięciu najważniejszego celu – odnalezienie dzieci całych i zdrowych. Ta historia po raz kolejny pokazuje: „Gdzie jest Policja?”  - Pomaga i Chroni.

Źródło: KPP Środa Śląska
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

baner

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.