niedziela 29.01.2023

Imieniny: Franciszka Józefa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wyłoniono laureatów świątecznych konkursów Klubu Europejskiego

Skomentuj
16 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Środzie Śląskiej ogłoszono wyniki dwóch konkursów jubileuszowych zorganizowanych przez Klub Europejski działający w szkole od dwudziestu lat. Okrągłą rocznicę uczczono konkursem plastycznym, którego tematem były zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Europie oraz konkursem literackim o zwyczajach świątecznych w Europie.


Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


W zmaganiach plastycznych ogłoszono następujący werdykt:

Grand Prix otrzymali: Łukasz Łach za ciekawe przedstawienie polskiego kolędowania oraz Karol Panek za własnoręcznie wykonaną choinkę z papieru, tektury i ozdób świątecznych.

I miejsce zajęli: Błażej Biniek, Tomek Karda, Emilka Kemprowska, Wiktor Kemprowski, Edyta Kunecka, Iza Kunecka, Wojciech Kunecki, Dawid Midziak i Marlena Nowak.

II miejsce przypadło: Wiktorii Błaszczyk, Piotrowi Dudko, Oliwii Kęprowskiej, Cyprianowi Ławikowi i Martynie Pawlikowskiej.

III lokatę uzyskali: Dawid Kemprowski, Maciej Łacina, Kaja Paczkowska i Laura Świątkowska.

W konkursie literackim wzięło udział czworo uczestników.

Grand Prix zdobyły: Emilia Kemprowska i Martyna Pawlikowska. Natomiast pierwsze miejsce zajęli: Łukasz Łach i Jassika Wagner. Uczniowie w sposób interesujący przedstawili zwyczaje Świąt Narodzenia Pańskiego w wybranych krajach.

Jury w składzie: Ewa Ek, Mariola Majewska, Renata Partyka i Paweł Wenderski podziwiało inwencję i zaangażowanie wychowanków w obu konkursach.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszych propozycjach jubileuszowych. To nie koniec świętowania Jubileuszu. Mamy kilka pomysłów na przyszły rok kalendarzowy i liczymy na naszych podopiecznych.

Korzystając  z okazji składamy wszystkim mieszkańcom Środy Śląskiej i okolic wspaniałych Godów i pomyślności w Nowym 2023 Roku.

Opiekunowie KE
Ewa EK i Paweł Wenderski

 
 


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )
POWIAT ŚREDZKI pogoda

Lokalne ogłoszenia drobne

21.01.2023 16:00 wrote:

Witam  Dnia 21.01 ok. godz. 11.00 zgubiłem kluczyk do auta Opel na parkingu koło kościoła św. Andrzeja. Znalazcę proszę o kontakt nr tel. 78…

12.01.2023 16:31 wrote:

KUPIĘ STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - Olejne, Akwarele, Grafiki, Ikony, Ramy - SKUP OBRAZÓW --- 603 567 304 --- DOJADĘ / GOTÓWKA ! Kupi…

21.12.2022 12:13 wrote:

Do oddania szczeniaki; piesek i suczka, mają skończone 2 miesiące, będą średniej wielkości, kolor czarny, sa to szczenięta suki bezdomnego …

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

handlo

baner