sobota 03.06.2023

Imieniny: Leszka Tamary

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wyłoniono laureatów świątecznych konkursów Klubu Europejskiego

Skomentuj16 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Środzie Śląskiej ogłoszono wyniki dwóch konkursów jubileuszowych zorganizowanych przez Klub Europejski działający w szkole od dwudziestu lat. Okrągłą rocznicę uczczono konkursem plastycznym, którego tematem były zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Europie oraz konkursem literackim o zwyczajach świątecznych w Europie.


Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy

'


W zmaganiach plastycznych ogłoszono następujący werdykt:

Grand Prix otrzymali: Łukasz Łach za ciekawe przedstawienie polskiego kolędowania oraz Karol Panek za własnoręcznie wykonaną choinkę z papieru, tektury i ozdób świątecznych.

I miejsce zajęli: Błażej Biniek, Tomek Karda, Emilka Kemprowska, Wiktor Kemprowski, Edyta Kunecka, Iza Kunecka, Wojciech Kunecki, Dawid Midziak i Marlena Nowak.

II miejsce przypadło: Wiktorii Błaszczyk, Piotrowi Dudko, Oliwii Kęprowskiej, Cyprianowi Ławikowi i Martynie Pawlikowskiej.

III lokatę uzyskali: Dawid Kemprowski, Maciej Łacina, Kaja Paczkowska i Laura Świątkowska.

W konkursie literackim wzięło udział czworo uczestników.

Grand Prix zdobyły: Emilia Kemprowska i Martyna Pawlikowska. Natomiast pierwsze miejsce zajęli: Łukasz Łach i Jassika Wagner. Uczniowie w sposób interesujący przedstawili zwyczaje Świąt Narodzenia Pańskiego w wybranych krajach.

Jury w składzie: Ewa Ek, Mariola Majewska, Renata Partyka i Paweł Wenderski podziwiało inwencję i zaangażowanie wychowanków w obu konkursach.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszych propozycjach jubileuszowych. To nie koniec świętowania Jubileuszu. Mamy kilka pomysłów na przyszły rok kalendarzowy i liczymy na naszych podopiecznych.

Korzystając  z okazji składamy wszystkim mieszkańcom Środy Śląskiej i okolic wspaniałych Godów i pomyślności w Nowym 2023 Roku.

Opiekunowie KE
Ewa EK i Paweł Wenderski
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...
Z innej beczki - czy ktoś wie gdzie Gmina Środa Śląska publikuje wyniki naborów na stanowiska ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

stihl

ogrody pawlowski trawniki www


allago tworzymy