czwartek 13.06.2024

Imieniny: Lucjana Antoniego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Wyłoniono laureatów świątecznych konkursów Klubu Europejskiego

Skomentuj16 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Środzie Śląskiej ogłoszono wyniki dwóch konkursów jubileuszowych zorganizowanych przez Klub Europejski działający w szkole od dwudziestu lat. Okrągłą rocznicę uczczono konkursem plastycznym, którego tematem były zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w Europie oraz konkursem literackim o zwyczajach świątecznych w Europie.


Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


W zmaganiach plastycznych ogłoszono następujący werdykt:

Grand Prix otrzymali: Łukasz Łach za ciekawe przedstawienie polskiego kolędowania oraz Karol Panek za własnoręcznie wykonaną choinkę z papieru, tektury i ozdób świątecznych.

I miejsce zajęli: Błażej Biniek, Tomek Karda, Emilka Kemprowska, Wiktor Kemprowski, Edyta Kunecka, Iza Kunecka, Wojciech Kunecki, Dawid Midziak i Marlena Nowak.

II miejsce przypadło: Wiktorii Błaszczyk, Piotrowi Dudko, Oliwii Kęprowskiej, Cyprianowi Ławikowi i Martynie Pawlikowskiej.

III lokatę uzyskali: Dawid Kemprowski, Maciej Łacina, Kaja Paczkowska i Laura Świątkowska.

W konkursie literackim wzięło udział czworo uczestników.

Grand Prix zdobyły: Emilia Kemprowska i Martyna Pawlikowska. Natomiast pierwsze miejsce zajęli: Łukasz Łach i Jassika Wagner. Uczniowie w sposób interesujący przedstawili zwyczaje Świąt Narodzenia Pańskiego w wybranych krajach.

Jury w składzie: Ewa Ek, Mariola Majewska, Renata Partyka i Paweł Wenderski podziwiało inwencję i zaangażowanie wychowanków w obu konkursach.

Dziękujemy serdecznie za udział w naszych propozycjach jubileuszowych. To nie koniec świętowania Jubileuszu. Mamy kilka pomysłów na przyszły rok kalendarzowy i liczymy na naszych podopiecznych.

Korzystając  z okazji składamy wszystkim mieszkańcom Środy Śląskiej i okolic wspaniałych Godów i pomyślności w Nowym 2023 Roku.

Opiekunowie KE
Ewa EK i Paweł Wenderski

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, ...
Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

taxi stas

handlo

Nie przegap tych artykułów.