piątek 22.09.2023

Imieniny: Tomasza Maurycego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Zdradziło go nerwowe zachowanie. Został zatrzymany z narkotykami

SkomentujPolicjanci z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Mężczyzna na widok mundurowych zareagował bardzo nerwowo, jak się okazało - nie bez powodu! Takie zachowanie od razu zainteresowało funkcjonariuszy, którzy w trakcie czynności znaleźli u 44-latka narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


W codziennej służbie policjanci dbając o ład i porządek publiczny podejmują wszelkiego rodzaju interwencje, zarówno wobec obywateli popełniających wykroczenie jak i tych, którzy dopuścili się przestępstwa.

I tak było w przypadku 44- letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Policjanci średzkiej prewencji w minionym tygodniu, w godzinach nocnych, na terenie gminy Miękinia podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok umundurowanego patrolu Policji zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili 44-latka w policyjnym systemie.

Mężczyzna był wielokrotnie notowany, do tego jego zaniepokojenie i nerwowe zachowanie podczas kontroli dawało stróżom prawa uzasadnione przypuszczenie, że ma coś na sumieniu. Podejrzenia były trafne, ponieważ 44- latek posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna od razu przyznał, iż jest to metamfetamina.

Mundurowi zabezpieczyli blisko cztery porcje substancji, której posiadanie nawet w niewielkiej ilości jest zabronione. Wstępne badania wykonane testerem przez funkcjonariuszy potwierdziły, że są to środki zabronione prawem.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mieszkaniec powiatu wołowskiego za popełniony czyn odpowie przez sądem.

Źródło: sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
KPP Środa Śląska
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

baner

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.