sobota 20.07.2024

Imieniny: Czesława Fryderyka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Zdradziło go nerwowe zachowanie. Został zatrzymany z narkotykami

SkomentujPolicjanci z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Mężczyzna na widok mundurowych zareagował bardzo nerwowo, jak się okazało - nie bez powodu! Takie zachowanie od razu zainteresowało funkcjonariuszy, którzy w trakcie czynności znaleźli u 44-latka narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


W codziennej służbie policjanci dbając o ład i porządek publiczny podejmują wszelkiego rodzaju interwencje, zarówno wobec obywateli popełniających wykroczenie jak i tych, którzy dopuścili się przestępstwa.

I tak było w przypadku 44- letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Policjanci średzkiej prewencji w minionym tygodniu, w godzinach nocnych, na terenie gminy Miękinia podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok umundurowanego patrolu Policji zaczął się bardzo nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili 44-latka w policyjnym systemie.

Mężczyzna był wielokrotnie notowany, do tego jego zaniepokojenie i nerwowe zachowanie podczas kontroli dawało stróżom prawa uzasadnione przypuszczenie, że ma coś na sumieniu. Podejrzenia były trafne, ponieważ 44- latek posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna od razu przyznał, iż jest to metamfetamina.

Mundurowi zabezpieczyli blisko cztery porcje substancji, której posiadanie nawet w niewielkiej ilości jest zabronione. Wstępne badania wykonane testerem przez funkcjonariuszy potwierdziły, że są to środki zabronione prawem.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Mieszkaniec powiatu wołowskiego za popełniony czyn odpowie przez sądem.

Źródło: sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
KPP Środa Śląska

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.